Парубій
Парубій kraina-info.com

Верховна Рада звільнила майже 200 суддів-зрадників

Депутати за півтори години звільнили 197 колишніх суддів з окупованого Криму

Верховна Рада України своїми постановами звільнила майже 200 кримських суддів, передає УНІАН. Голова Верховної Ради Андрій Парубій уточнив, що йдеться про звільнення кримських суддів, які "зрадили українську державу, які зрадили своїй присязі, які зрадили український народ". Перед голосуванням він зазначив, що йдеться про 197 голосувань по кожному судді окремо.

У прийнятих постановах йшлося про суддів Апеляційного суду Автономної Республіки Крим, Господарського суду АР Крим, Окружного адміністративного суду міста Севастополя, Апеляційного суду Севастополя, Окружного адмінсуду АР Крим, низки районних судів Севастополя і Сімферополя, Ялтинського, Керченського, Алуштинського, Судацького та Феодосійського міських судів, Чорноморського райсуду Криму. Сам процес звільнення всіх суддів зайняв близько півтори години.

За даними Верховного суду України, станом на березень 2014 року в Криму працювали 492 українських суддів. Після окупації 46 перевелись на континент, 68 виявили бажання звільнитися, а 276 залишилися у Криму.

У березні 2016 року Верховний суд України дозволив Генеральній прокуратурі без звернення до Верховної Ради арештувати 276 суддів, які служать окупаційній владі в Криму після захоплення Російською Федерацією півострова. ГПУ оголосила їм підозру у державній зраді ще у травні минулого року, а в липні оформила подання на арешт усіх 276-ти.

Попередній матеріал
На Вінниччині поховали бійця "Айдару", який вважався зниклим безвісти
Наступний матеріал
У БПП голосуватимуть за Луценка на посаді генпрокурора, однак будуть і ті, хто проти
Теги:
Loading...