Потяг Будапешт-Мукачево
Потяг Будапешт-Мукачево Мукачево.net

У перший рейс вирушив новенький потяг "Будапешт-Мукачево" – фото, відео

Поїзд отримав назву "Латориця", як одна з найбільших річок Закарпаття

Сьогодні, 9 грудня, у рейс вирушив перший потяг сполученням "Будапешт-Мукачево". О 08:23 за київським часом він відправився з угорської столиці. Про таке повідомляє видання "Мukachevo.net".

"Перший рейс поїзд стартував о 7:23 за центральноєвропейським часом, а це 8:23 за київським з вокзалу Нюготі в бік Закарпаття. Ціна квитка в касі угорського вокзалу в Будапешті – 20,9 євро", - йдеться у повідомленні.

Як стало відомо, відтепер таке сполучення потяг, який назвали "Латориця", є регулярним. "Саме таку назву має одна з найбільших річок Закарпаття, яка протікає через Мукачево", - пояснює місцеве ЗМІ.

Також там додають: цікаво, що на інформаційному стенді угорського вокзалу назва "Мукачево" транслітерується як Mukacheve, тобто на український манер, хоча часто в Угорщині на дорожніх знаках використовується саме угорська назва міста Munkács.

Нагадаємо, за даними "Укрзалізниці",попит на залізничні перевезення до країн ЄС зростає. За 11 місяців цьогоріч потяги УЗ перевезли майже 390 тис. українців до Євросоюзу. Це вдвічі перевищує показники минулого року. Найпопулярнішим напрямком нині залишається Київ – Перемишль.

Дивіться також фотогалерею: 

В "Укрзалізниці" продемонстрували меню повноцінного харчування в поїздах – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Супрун розповіла, чим загрожує перенесення застуди та грипу "на ногах"
Наступний матеріал
Масштабна аварія в Сімферополі: без води лишилися 200 тисяч мешканців
Loading...