"Укрзалізниця"
"Укрзалізниця" Facebook

В УЗ розповіли, чи користується попитом новенький потяг "чотирьох столиць"

У середньому поїзд перевозить близько 130 людей в один бік

В "Укрзалізниці" розповіли, наскільки заповненим рушає в рейс потяг "чотирьох столиць", що сполучає Київ, Мінськ, Вільнюс і Ригу. Так, у відповіді на запит "Економічної правди", в компанії зазначили: заповненість вагонів потяга становить близько 40%.

"За 8 рейсів в поїзді Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига перевезено 2,1 тисяч пасажирів в обох напрямках, в тому числі 1 тисяча пасажирів з/до Литви і 0,95 тисячі пасажирів з/до Латвії", – зазначили в УЗ.

Зауважимо, що наразі потяг складається з 10 вагонів, з яких 9 купейні та один – класу люкс. При цьому, загальна кількість місць – 338. В одному з вагонів купе поділяються на чоловічі та жіночі.

За останніми даними, в середньому потяг перевозить близько 130 людей в один бік. Це 39% від загальної місткості вагонів.

"Поки він ("поїзд чотирьох столиць") курсує з рентабельністю близько нуля, однак, враховуючи "низький сезон" і тільки початок його курсування, вважаємо курсування поїзда №31/32 Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига вдалим", – наголошують в "Укрзалізниці".

Зауважимо, що першочерговий проект експресу передбачав кінцевим пунктом сполучення Таллінн (столицю Естонії). Однак "через непогодження такого варіанту з боку АТ "Естонська залізниця" було прийнято рішення на користь скорочення маршруту в сполученні Київ – Рига".

Потяг "чотирьох столиць" на мапі
Потяг "чотирьох столиць" на мапісоцмережі

При цьому, в УЗ кажуть: після успішного запуску поїзда "Естонська залізниця" зацікавилася можливістю продовження маршруту до Таллінна. Нині перемовини тривають.

Курсує потяг "чотирьох столиць" раз на тиждень. Перші митні процедури відбуваються безпосередньо на станції "Київ-Пасажирський" до відправлення поїзду.

Дивіться також фотогалерею за темою:

В "Укрзалізниці" продемонстрували меню повноцінного харчування в поїздах – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Топ-5: найпопулярніші бренди автівок, які українці купували в листопаді
Наступний матеріал
Масові протести у Франції: ЗМІ повідомляють про третю жертву
Loading...