"Інтерсіті" до Перемишля
"Інтерсіті" до Перемишля фото Укрінформ

"Укрзалізниця" розширює мережу міжнародних маршрутів до країн Євросоюзу

У новому графіку руху на 2019 рік поїзди УЗ рушатимуть до низки важливих туристичних і ділових центрів Європи

Вже цього тижня, 8 грудня, "Укрзалізниця" запускає новий безпересадковий вагон "Київ – Вроцлав" (Польща). Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Зі збільшенням попиту "Укрзалізниця" розширює мережу міжнародних маршрутів до країн Європи. З 8 грудня почнуть курсувати нові безпересадочні вагони Київ - Вроцлав. Загалом у новому графіку пасажирського руху у зв'язку зі збільшенням попиту курсуватимуть 40 міжнародних поїздів, з них 20 - до країн Європи", – зазначають в УЗ.

Також в компанії поточнили: безпересадковий вагон "Київ – Вроцлав" з'явиться у складі потягів №749/51-52/750. Зі столиці України поїзд рушатиме щодня о 14:07 і прибуватиме до Вроцлава наступного дня об 11:25. У зворотному напрямку вагон відправлятиметься о 16:30 і прибуватиме до Києва наступного дня о 17:14.

Курсуватимуть нові безпересадочні вагони із зупинками, зокрема, на станціях Львів, Перемишль, Краків і Люблинець.

Крім того, в новому графіку руху на 2019 рік поїзди УЗ рушатимуть до низки важливих туристичних і ділових центрів Європи, запевняють в компанії.

"Зокрема, до Варшави, Відня, Будапешта, Вільнюса, Риги, Бухареста, Кошице, Кракова, Дебрецена, Любліна та ін.", – зазначається у повідомленні.

В УЗ також кажуть: попит на залізничні перевезення до країн ЄС зростає. 

"За 11 місяців цього року "Укрзалізниця" перевезла 389,1 тис. пасажирів до країн ЄС – це майже вдвічі перевищує відповідні показники минулого року. Загалом перевезли на 184 тис. пасажирів більше", – йдеться в повідомленні.

Найпопулярнішим напрямком нині залишається Київ – Перемишль.

"У напрямку Польщі поїзд № 715 курсує завантаженим на 63%, а поїзд назад – на 77%. Загалом за 11 місяців цього року "Укрзалізниця" перевезла майже 300 тис. пасажирів до Перемишля проти 150 тис. пасажирів – показника 11 місяців минулого року", - повідомили в компанії.

Крім того, великим попитом користується поїзд №67 Київ – Варшава (за 11 місяців цього року ним скористалися майже 27,5 тис. пасажирів). Поїзд у середньому заповнений на 81%.

Дивіться також фотогалерею за темою:

В "Укрзалізниці" продемонстрували меню повноцінного харчування в поїздах – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Парубій підписав закон про Держбюджет на 2019 рік
Наступний матеріал
Загинув, відбиваючи ДРГ: терористи повернули тіло полеглого українського воїна
Loading...