МЗС
МЗС ca.wikipedia.org

У МЗС вимагають від РФ скасувати "паспортний" указ Путіна

  Читайте по-русски
  Україна закликала міжнародних партнерів не визнавати і не приймати документи, видані РФ громадянам України, які проживають в ОРДЛО

  Міністерство закордонних справ висловлює рішучий протест у зв’язку з початком функціонування на території Ростовської області Російської Федерації центрів видачі паспортів Російської Федерації громадянам України, які проживають на тимчасово окупованих Росією територіях в Донецькій і Луганській областях України. Про це йдеться в заяві МЗС України у зв’язку з продовженням порушення Російською Федерацією державного суверенітету і територіальної цілісності України.

  "Категорично вимагаємо від Російської Федерації невідкладно припинити міжнародно-протиправні діяння проти державного суверенітету і територіальної цілісності України, скасувати зміни до федеральних законів РФ з питань громадянства в частині полегшення процедури його набуття для громадян України, а також укази президента Росії від 24 квітня 2019 року № 183 і від 18 лютого 2017 року №74 та усі рішення, прийняті на їх виконання", – зазначається у документі.

  У МЗС України заявили, що протиправні рішення Кремля, які мають на меті полегшити отримання громадянами України російського громадянства, є юридично нікчемними та не визнаються Україною.

  "Вони жодним чином не впливають на належність мешканців тимчасово окупованих Росією територій в Донецькій і Луганській областях до громадянства України, визначеного Конституцією та законодавством України", – наголосили у відомстві.

  У цьому зв'язку Україна закликала міжнародних партнерів не визнавати і не приймати документи, видані Російською Федерацією громадянам України, які проживають на тимчасово окупованих Росією територіях у Донецькій і Луганській областях України, з порушенням Конституції та законодавства України, а також будь-які правочини, здійснені з такими документами.

  "Поновлюємо також свій наполегливий заклик посилити консолідований політико-дипломатичний тиск на Кремль з метою дотримання ним норм і принципів міжнародного права, у тому числі шляхом розширення персональних і секторальних санкцій проти держави-агресора", – зазначили в МЗС.

  Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука розповів, для чого РФ хоче видавати свої паспорти жителям ОРДЛО.

  Також дивіться фотогалерею за темою:

  Яйця та інші "плюшки": як в ОРДЛО заманюють брати участь у "виборах" – ФОТО

  вибори в ОРДЛО
  /
  вибори в ОРДЛО
  Вибори в ОРДЛО
  /
  Вибори в ОРДЛО
  вибори в ОРДЛО
  /
  вибори в ОРДЛО
  вибори в ОРДЛО
  /
  вибори в ОРДЛО
  вибори в ОРДЛО
  /
  вибори в ОРДЛО
  Вибори в ОРДЛО
  /
  Вибори в ОРДЛО
  Підкуп виборців, ОРДЛО
  /
  Підкуп виборців, ОРДЛО
  Вибори в ОРДЛО
  /
  Вибори в ОРДЛО
  вибори в ОРДЛО
  /
  вибори в ОРДЛО

  Попередній матеріал
  У "Борисполі" транслювали ролик з Україною без Криму – поліція відкрила кримінальне провадження
  Наступний матеріал
  Автівка підірвалася на міні: в опіковому центрі Дніпра помер армієць 79-ї десантно-штурмової бригади
  Loading...

  МЗС України має повідомити громадян РФ про небезпеку перебування на території ОРДЛО – Гримчак

  "Ніколи більше не повернемося до Росії": Порошенко гостро відреагував на ідею Путіна про спільне громадянство

  Путін запропонував Зеленському домовитися про спільне громадянство для українців і росіян – подробиці

  "Треба розуміти, в чому підлість цього кроку": Тука розповів, для чого РФ хоче видавати свої паспорти жителям ОРДЛО

  Підсумки тижня з Віталієм Гайдукевичем на "5 каналі"

  Ціна біометричного паспорту та ID-картки зросте вперше за 3 роки