Представник Німеччини в РБ ООН
Представник Німеччини в РБ ООН 5 канал

Як Україна та Німеччина дали відсіч російському хамству в РБ ООН

Читайте по-русски
Хойзген нагадав, що Москва чинила так завжди. Наприклад, коли молодий Джон Кеннеді став президентом США, Хрущов влаштовував подібні провокації та випробування

Під час термінового засідання Ради Безпеки ООН, яке зібрали для обговорення ситуації на тимчасово окупованих територіях України через указ Путіна про спрощення видачі російських паспортів в ОРДЛО, представники Німеччини та України дали відсіч хамству Росії.

"Я дійсно вражений, мене завжди вражала російська дипломатія. Мені здається, що вас у МДІМВ (рос. МГИМО – прим. ред.) вчать особливо, у вас особливі підручники", – сказав іронічно глава місії Німеччини Крістоф Хойзген.

Він пояснив представнику Росії, як вчать у Європі вести перемови з іншими країнами, і зауважив, що ті підходи, які застосовує РФ, не мають на меті уникнення конфліктів і досягнення миру.

"Ви завжди заявляли, що зі старим Президентом ви не могли працювати. В Україні обрали нового. І можна було б висловити риторику примирення, мовляв, зараз ми виконуємо перший пункт Мінських домовленостей і повністю припиняємо вогонь. Ви могли би сказати, що звільняєте українських моряків, чи піти назустріч у питанні будування мосту біля Станиці Луганської", – наголосив німецький представник.

Він зазначив: "Але цього немає в підручниках МДІМВ. Там, мабуть, ідеться, що з'явився новий недосвідчений лідер (в Україні – ред.), ви просто намагаєтеся його залякати, ви випробовуєте його в перші дні після виборів, ви намагаєтесь його провокувати, спробувати застати його зненацька".

Також Хойзген нагадав, що Москва чинила так завжди. Наприклад, коли молодий Джон Кеннеді став президентом США, Хрущов влаштовував подібні провокації та випробування.

До того ж, представник української місії так прокоментував заяву Росії про врегулювання конфлікту на Донбасі: "Звична поведінка Росії: говорять одне, роблять інше, відповідальність покладають на третіх".

"У викривленні реальності гібридної війни Кремль живе за принципами: мир – це війна, свобода – це рабство, а незнання – це сила. Інакше не можна пояснити, як крок із паспортами може бути актом гуманітарної підтримки",  – висловив переконання український представник.

Докладніше – дивіться у відео:

Попередній матеріал
Заходи у 33-тю річницю аварії на Чорнобильській АЕС – відео
Наступний матеріал
Паводки в Оттаві: в місті ввели надзвичайний стан
Loading...

Світові лідери обурені російською "паспортизацією" в ОРДЛО – заяви представників

Геращенко відреагувала на російську "паспортизацію" в ОРДЛО

"Ще більший наступ на територіальну цілісність": Литва і Латвія засудили російську "паспортизацію" на сході України

Очільник МЗС пояснив, навіщо Путіну російські паспорти в ОРДЛО

В ОРДЛО вже склали списки охочих отримати російський паспорт – експерт

Держдеп США: Таким надзвичайно провокативним кроком Росія посилює свій напад на суверенітет України