Доктор Євген Комаровський
Доктор Євген Комаровський 5 канал

"У мене волосся стало дибки": доктор Комаровський прокоментував заяву Супрун про те, що "можна дивитися на зварювання"

Читайте по-русски
На великій відстані людина може отримати кератит або опік ультрафіолетом роговиці, а на близькій відстані, якщо це зварювальник, можна отримати незворотний опік сітківки, наголошує Комаровський

В ефірі "5 каналу" в програмі "Рандеву з Яніною Соколовою" доктор Євген Комаровський прокоментував заяву Супрун про те, що "можна дивитися на зварку".

 

"Після того, як я подивився інтерв’ю із Супрун, у мене волосся стало дибки… Дурь не можна творити нікому. Ні тобі, ні міністру охорони здоров'я. Розумієте, яка ситуація, коли вся країна обговорює "мочи манту – не мочи манту", грець із тим. Але коли ти у неї запитуєш, чи можна дивитися на зварювання, і вона говорить: "Можна"…", – сказав лікар.

При цьому Яніна Соколова сказала, що "це жарт" і Уляна Супрун пояснила, що "на зварювання дивитися можна, але це не означає, що на неї можна дивитися впритул".

На це Комаровський відповів: "По-перше, дивитися на зварювання не можна. Ніяк. Бо на великій відстані ти просто отримаєш кератит або опік ультрафіолетом роговиці, а на близькій відстані, якщо ти зварювальник, ти отримаєш незворотний опік сітківки, після якого стане зле. Про таке написано в усіх медичних підручниках".

На це ведуча сказала, що сама дивилася на зварювання, на що Комаровський констатував: "Ну тобі пощастило, можливо, була підвищена вологість, що затримало ультрафіолетові промені".

При цьому Комаровський зізнався, що подумав, що Уляна Супрун, як людина, що не знає російської, слово "зварка" переплутала з іншим.

"Я вирішив що вона вирішила, що мова йдке про варіння якоїсь страви і сказала, дивіться, будь, ласка, як воно вариться, але я боюсь…", – сказав Комаровський.

То що ж мала на увазі Уляна Супрун. Пропонуємо Вашій увазі те саме інтерв’ю у "Рандеву":

Попередній матеріал
У Львові попрощалися з 21-річним армійцем 128-ї гірсько-штурмової бригади Богданом Слободою
Наступний матеріал
Деталізація вражає: у Харкові подружжя створює першу в Україні армію Богдана Хмельницького в мініатюрі
Loading...