міський голова Києва Віталій Кличко Facebook / Кличко - мер

"Тисячі будинків Києва без гарячої води": Кличко звернувся до уряду, аби відновити енергопостачання ТЕЦ-6

Десятки тисяч сімей киян стали заручниками фінансових взаємовідносин двох монополістів

Міський голова Віталій Кличко звернувся до Кабінету міністрів з тим, аби негайно доручити "Нафтогазу" відновити енергопостачання ТЕЦ-6. Поки держава не проведе взаєморозрахунки з тепло- та газопостачальними підприємствами, має бути запроваджений мораторій на відключення від газопостачання об'єктів, що забезпечують жителів Києва необхідними комунальними послугами. Про це він заявив на початку засідання Київради у четвер, 1 червня, передає прес-служба чільника Києва.

"Усі ви знаєте про складну ситуацію, яка склалася з гарячим водопостачанням у місті. І причина – вже не тільки гідравлічні випробування. У столиці зупинили газопостачання ТЕЦ-6, яка забезпечує теплоенергією Деснянський район Києва. Я звернувся до уряду з тим, аби вирішити цю проблему – запровадити мораторій на припинення енергопостачання стратегічних об'єктів, що забезпечують населення життєво важливими послугами", – сказав Кличко.

Міський голова відзначив, що відключення теплоелектроцентралі здійснене дочірнім підприємством НАК "Нафтогаз" "Укртрансгаз" у зв'язку із заборгованістю "Київенерго" за транспортування природного газу. Сума боргу перевищує 370 млн грн, з яких 108 млн грн – не профінансовані з держбюджету субсидії та пільги.

"Сьогодні десятки тисяч сімей киян стали заручниками фінансових взаємовідносин двох монополістів – "Нафтогазу" та "Київенерго", зокрема спричинених боргом держбюджету за надані пільги й субсидії, а також різницю в тарифах. Тисячі будинків залишилися без гарячої води, при тому що більшість киян продовжує вчасно сплачувати за комунальні послуги і заслуговує на їх належне постачання ... Тому я звернувся до уряду з тим, аби негайно врегулювати ситуацію – доручити "Нафтогазу" відновити енергопостачання ТЕЦ. Поки держава не проведе взаєморозрахунки з тепло- та газопостачальними підприємствами, має бути встановлений мораторій на відключення від газопостачання об’єктів, що забезпечують жителів Києва необхідними комунальними послугами", – наголосив чільник Києва.

Нагадаємо, раніше міський голова Києва Віталій Кличко зобов'язав Київенерго заплатити за пошкоджені автівки і житло внаслідок прориву труби на вулиці Голосіївській.

Дивіться також фотогалерею за темою:

У Києві прорвало трубу: фонтан води сягнув 7-го поверху – фото

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Київрада підтримала надання офіційного статусу добровольцям АТО
Наступний матеріал
Інтернет для ФСБ, шпигунство та ігнорування указу Президента: СБУ пояснили обшуки в Wnet
Loading...

Прорив труби на Голосіївській: Кличко зобов'язав Київенерго заплатити за пошкоджені автівки і житло

"Де гроші, Зін?": "Київенерго" заборгував "Нафтогазу" 4,2 млрд грн

На столичному озері Тельбін встановили унікальну систему аерації

Необхідні дотації: Київ виділить "Київпастрансу" понад 400 млн

У п'яти районах Києва на півмісяця відключать гарячу воду

Мешканці ще двох районів Києва залишилися без гарячої води