Google

Київрада підтримала надання офіційного статусу добровольцям АТО

  Документ у столиці прирівнює добровольців за правами і пільгами до учасників бойових дій

  Київрада проголосувала в цілому за рішення про надання офіційного статусу бійцям добровольчих батальйонів, які захищали територіальну цілісність і суверенітет України на Донбасі. За це рішення на засіданні у четвер, 1 червня 2017 року проголосували 87 депутатів зі 120. Про таке повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Документ прирівнює добровольців у столиці за правами і пільгами до учасників бойових дій. Це рішення депутати прийняли після переговорів між головою Києва Віталієм Кличком і мітингувальниками, які раніше увірвалися до зали засідань Київради та брали участь у сутичках з правоохоронцями.

  Кличко також доручив створити робочу групу, яка опрацює необхідні зміни до рішення, аби воно повноцінно діяло.

  Як повідомляв 5.UA, у четвер, 1 червня 2017 року, близько 100 представників націоналістичних партій і організацій мітингували під КМДА та Київрадою із закликом офіційно визнати бійців добровольчих батальйонів учасниками бойових дій на Донбасі. Мітинг відбувається під прапорами України і символікою "ОУН", "Правого сектору", "Карпатської січі" (батальйон ВО "Свобода"), "Свободи", руху "Дія". Порядок забезпечують кілька десятків бійців Нацгвардії. Акція була спокійна, але згодом сталася бійка між правоохоронцями та мітингувальниками. Через деякий час правоохоронці відійшли у бік і ситуація заспокоїлася. Нікого не затримали.

  Попередній матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": український продюсер Олександр Ягольник в ефірі "5 каналу" о 23:10
  Наступний матеріал
  "Тисячі будинків Києва без гарячої води": Кличко звернувся до уряду, аби відновити енергопостачання ТЕЦ-6
  Loading...

  "Ми ще поборемось за нашу Україну": в Миколаєві відбувся марш добровольців

  "Майбутні покоління рівнятимуться саме на добровольців": Полторак нагородив 30 військовослужбовців

  Сьогодні в Україні вперше відзначають День добровольця