5 канал

Вигук "За ВДВ!" набув нового незвичного значення: ветерани АТО йдуть у чиновники

Уже троє випускників проекту "За ветеранів до влади" знайшли роботу у державних органах

"За ВДВ!" – знайомий вигук? Проте нині він набув нового змісту – розшифровують як "за ветеранів до влади" – аби демобілізовані військові ставали чиновниками.

Непрості лекції та незвичайні студенти. Ті, хто прагнуть змін. Колишні АТОвці йдуть у чиновники. Упродовж п'яти місяців демобілізовані військові навчалися. Викладачі – чиновники з досвідом. Штудіювали, зокрема, законодавство. Головна вимога до студентів-вояків – вища освіта.

"Навчальна програма, яка створила державного службовця нового зразка. Він водночас і вмотивований і підготовлений теоретично. Наразі до кінця навчання дійшло 80% слухачів", – розповідає координатор київської школи проекту "За ветеранів до влади" Антон Колумбет.

Навчання завершилося. Тепер військові стажуються у держорганах. Керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко зазначає: "Поки що без державного фінансування запустили на базі двох міст – Київ та Краматорськ. Це Київська міська адміністрація та військово-цивільна".

Наступний етап – участь у конкурсах на вакантні посади. Організатори шкіл державного службовця переконують – їхні випускники нічим не гірші за інших кандидатів. Відбір проходять на загальних засадах. Владислав відбір на посаду уже пройшов. За кілька тижнів почне працювати у Міністерстві з питань окупованих територій. Демобілізований військовий 54-ї бригади боротиметься з корупцією.

"Побратими, нічого не бійтеся, навчайтеся, разом можемо все змінити і очікуйте проект За ВДВ у себе в регіоні", – каже новий головний спеціаліст з протидії корупції Міністерства з питань окупованих територій Владислав Рагімов. Уже троє випускників проекту "За ветеранів до влади" знайшли роботу у держорганах. Але ця цифра далеко не остаточна. Стажування ще триває. А географія проекту розширюється з двох регіонів до п'яти.

Сергій Барбу, Олександр Фенько, "5 канал"

Попередній матеріал
Люди перекрили трасу між Кропивницьким та Миколаєвом – вимагають виплатити зарплатню
Наступний матеріал
"Хай Крим чує нашу українську мову": телевежа на Чонгарі почала мовлення
Loading...

"ЗА ЧАЙ.COM": екс-розвідник та журналіст, а тепер волонтер Андрій "Молдаван" Римарук у ефірі "5 каналу" о 23:10

Інваліди та поранені ветерани АТО тепер можуть самі обирати санаторій для реабілітації

Росія змінила стратегію на руйнування інфраструктури Донбасу – Жебрівський