центр зайнятості для бійців АТО 5.ua

"Бізнесові воїни": як демобілізовані бійці кардинально змінюють своє життя після АТО

Найсміливіші ветерани АТО започатковують власний бізнес

Воїнові – гідна праця. У столиці вже два роки працює Центр зайнятості, в якому ветеранів АТО безплатно консультують, перекваліфіковують, допомагають знайти роботу або започаткувати власний бізнес. І це не просто імітація процесу – зенітники стають менеджерами з персоналу, гранатометники – засновують перукарні, а зв'язківці мріють бути айтішниками.

Уже кілька місяців Сергій Добровольський звикає до мирного життя. Торік він налагоджував зв'язок в Авдіївці, Опитному, Зайцевому. Нині ж зв'язківець із юридичною освітою прагне кардинально змінити фах.

"Ринок IT став розвиватися більш-менш активно. Багато людей стали звертати на нього увагу, оскільки ця сфера пов'язана більше із Заходом, Європою, Америкою. Там є фінансові потоки, є багато замовників. Перейти у цю царину було б набагато цікавіше", – каже демобілізований боєць Сергій.

Щоб дізнатися, як швидко, ефективно й безплатно стати айтішником, Добровольський поспішає на співбесіду до Центру зайнятості вільних людей. Там обіцяють допомогти ветеранам АТО в пошуках гідної праці. Сергієві одразу радять алгоритм дій.

Інший захисник – "Лемур". Під таким позивним зенітника Миколу Опанасенка знали на передовій. Нині в нього інші регалії – менеджер із підбору персоналу. Буває таке, що розмову з ветеранами починає зі спогадів про службу.

Найсміливіші ветерани АТО започаткували власний бізнес. Наскільки успішно – дивіться у сюжеті:

 

Леся Головата, Микола Лєбєдєв, "5 канал"

Попередній матеріал
В ОСББ, які впровадили енергоефективні заходи, вартість опалення зменшилася удвічі – голова Держенергоефективності
Наступний матеріал
Дивіться на "5 каналі" концерт Марічки Бурмаки
Loading...

Дієвіше за будь-які уроки: Як діти проходять вишкіл зі зброєю від ветеранів АТО

У Житомирі ветеран АТО із братом-волонтером відкрили реабілітаційний центр для поранених вояків

"Pizza Veterano": бійці АТО відкрили піцерію у Києві