нафтогаз 5.ua

"Де гроші, Зін?": "Київенерго" заборгував "Нафтогазу" 4,2 млрд грн

  НАК таким чином прокоментувала відключення "Укртрангазом" ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 від газу через борг

  Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" вимагає від контрольованої Рінатом Ахметовим компанії "Київенерго" розплатитися за постачання і транзит газу, використавши при цьому цитату з пісні Володимира Висоцького. Відповідне повідомлення опублікувала прес-служба "Нафтогазу" у Facebook.

  "Київенерго" заборгувало "Нафтогазу" 4,2 мільярда і є найбільшим нашим боржником (до речі, ліміти на газ ми їм поки виділяємо). За таких обставин виникає питання: "Де гроші, Зін?" Де гроші, сплачені киянами за тепло і гарячу воду?" – йдеться у повідомленні.

  Таким чином НАК прокоментувала відключення "Укртрангазом" ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 від газу через борг "Київенерго" на 370 мільйонів гривень. На сайті "Укртрангаза" повідомляється, що зменшення тиску газу на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, що належать "Київенерго", – це результат систематичних неплатежів за послуги транспортування газу.

  Йдеться, що 370 млн грн боргу "Київенерго" становлять більше половини сумарної заборгованість усіх виробників теплової енергії України перед "Укртрансгазом" (705 млн грн). Також акцентується увага на тому, що київська ТЕЦ-4 (обслуговує мешканців Дніпровського і Дарницького районів і належить ТОВ "Єврореконструкція"), яка працює в тих же умовах, що і підприємства "Київенерго", що забезпечує рівень розрахунків з "Укртрансгазом" близько 95%.

  Нагадаємо, "Київенерго" пояснила утворення боргу перед "Укртрансгазом" неповними розрахунками споживачів і держави за тепло та гаряче водопостачання.

  Попередній матеріал
  Стрілянина на Вінниччині: Поліція затримала 42 людини – відео (оновлено)
  Наступний матеріал
  Міністр інформполітики Стець подав у відставку
  Loading...

  "Де гроші, Зін?": "Київенерго" заборгував "Нафтогазу" 4,2 млрд грн

  Наглядову раду "Нафтогаз України" очолив Пол Уорвік

  Уряд на рік продовжив спецзобов'язання "Нафтогазу" з продажу природного газу