фото Мінінформполітики

Міністр інформполітики Стець подав у відставку

  Причиною відставки є погіршення стану здоров'я

  31 травня міністр інформаційної політики України Юрій Стець передав заяву про відставку голові Верховної Ради України Андрію Парубію. Про це повідомляє прес-служба Мінінформполітики.

  Держсекретар МІП України Артем Біденко роз'яснив: "Міністр мав розмову з керівництвом країни та членами уряду, яким повідомив про своє рішення. Причиною відставки є погіршення стану здоров'я. Жодних політичних або інших мотивів не існує".

  Він також додав, що зараз Юрій Стець перебуває на лікарняному.

  Функції виконувача обов'язків міністра інформаційної політики на час перебування міністра в лікарні покладені на першого заступника міністра Еміне Джапарову.

  Довідка. Юрій Стець народився 29 грудня 1975 на Тернопільщині. Український політик та журналіст. Обирався народним депутатом України VI, VII та VIII скликань. Керівник управління інформаційної безпеки, майор Національної гвардії України, заслужений журналіст України (з 23 серпня 2005 року), член РНБО.

  14 квітня 2016 року Верховна Рада України призначила новий склад Кабінету Міністрів України (уряд Гройсмана), у складі якого Юрій Стець був перепризначений на посаду міністра інформаційної політики України.

  Відставку Стеця прокоментував прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

  Він написав: "На жаль, Міністр інформаційної політики Юрій Стець сьогодні подав заяву про звільнення за станом здоров'я. Хочу щиро подякувати Юрію за його роботу. Зараз мало хто вже пригадує, що коли почалася російська агресія, Юрій склав свій депутатський мандат і пішов в Нацгвардію будувати контрпропагандистську політику нашої держави. Останні 3 роки держава веде постійну боротьбу з агресивними потугами російської пропагандистської машини і, що б там не говорили наші недруги, нам вдається відбивати ці інформаційні атаки. І в тому, що працюють санкції, що ми отримали і безвіз, і асоціацію з ЄС, є заслуга зусиль усіх тих, хто воює і на інформаційному фронті, зокрема – команди Юрія Стеця".

  Прем'єр також побажав Стецю одуження і "повернутися в стрій".

  Попередній матеріал
  "Де гроші, Зін?": "Київенерго" заборгував "Нафтогазу" 4,2 млрд грн
  Наступний матеріал
  Уряд остаточно скасував обов'язкове працевлаштування студентів-медиків
  Loading...

  У Мінінформполітики підрахували, скільки українців хотіли би повернення Криму – опитування

  Українська революція 1917-1921 років має стати частиною масової культури – Мінінформполітики

  У Мінінформполітики оприлюднили ТОП-5 брехні сторони РФ в Гаазькому суді