5.ua

У "Київенерго" розповіли, за яких умов підприємство візьме участь у конкурсі на продовження обслуговування столиці

Термін договору підприємства "Київенерго" на обслуговування столиці добігає кінця у грудні 2017 року

У вівторок, 14 березня, в ефірі "Час:Online" на сайті 5.UA комерційний директор "Київенерго" розповів про завершення договору зі столичною адміністрацією.

"Наразі діє договір, укладений між  Київською міською адміністрацією та "Київенерго", згідно з яким "Київенерго" використовує комунальні мережі міста. Термін цього договору закінчується у кінці 2017 року. Наразі, мабуть, найбільш актуальне питання, що ж буде далі з продовженням цього договору, яка позиція міста, яка позиція "Київенерго", - розповів Євген Бушма.

За словами комерційного директора, компанія готова брати участь у конкурсі та продовжувати договір зі столицею лише при прозорих та зрозумілих умовах.

"Компанія "Київенерго" готова розглядати участь у конкурсі на концесійний договір за його зрозумілих, прозорих умов, за прозорих та зрозумілих правил гри на ринку. Тому що у нас законодавча база, яка діє наразі у сфері теплопостачання, м'яко кажучи, не витримує жодної критики. Тому що той договір і той формат договору, який є зараз, не дозволяє залучати партнерів для інвестування і не передбачає ефективної довготривалої співпраці. А далі буде вирішувати місто, яку форму продовження чи непродовження договірних відносин, управління тепловим блоком прийме міська влада", – додав Бушма та зазначив, що все залежатиме від того, яку модель подальшої експлуатації комунального майна вибере місто.

"Якщо буде оголошений прозорий відкритий конкурс на залучення концесіонера, тобто будуть оголошені чіткі правила подальшої роботи компанії на цьому ринку, тоді компанія буде готова брати в ньому участь на загальних умовах".

Як повідомлялося раніше, антимонопольний комітет оштрафував ПАТ "Київенерго" на 18 млн гривень за порушення законодавства про захист економічної конкуренції. 

Попередній матеріал
"Це потужний ринок сучасних продуктів": Що дасть Україні ЗВТ із Канадою
Наступний матеріал
"Майбутні покоління рівнятимуться саме на добровольців": Полторак нагородив 30 військовослужбовців
Loading...

Антимонопольний комітет оштрафував "Київенерго" на 18 мільйонів гривень

"Київенерго" не перераховуватиме платіжки за тепло для будинків з лічильниками, де не дотримувався температурний режим

У "Київенерго" заявили, що розглядають ситуації з "космічними" платіжками