Євген Бушма,  комерційний директор "Київенерго"
Євген Бушма, комерційний директор "Київенерго" 5.ua

Чим вразить остання платіжка та скільки коштуватиме гарячий душ: комерційний директор "Київенерго" розповів про тарифи для населення

Комерційний директор "Київенерго" Євген Бушма розповів, чи зростуть тарифи для населення у 2017 році та чи будуть проводитися зміни у платіжних системах

У вівторок, 14 березня, о 13:15 комерційний директор ПАТ "Київенерго" Євген Бушма в ефірі "Час: Оnline" на сайті 5.UA розповів, чи будуть зростати ціни на опалення у 2017 році, як будуть вдосконалюватися платіжні системи та про те, чи варто чекати покращень у столичних тепломережах.

Також представник "Київенерго" прокоментував  можливість перерахування платіжок із "космічними нарахуваннями" та можливість інспектування будівель із занадто високими показниками.

Довідка:

5.ua

Комерційний директор ПАТ "Київенерго" Євген Бушма

Вищу освіту здобув в НТУУ "КПІ" за спеціальністю "Технології та засоби телекомунікацій", пройшов ряд тренінгів з розвитку управлінських і маркетингових навичок, техніки продажів.

З 2001 по 2007 роки працював в ЗАТ "Український Мобільний Зв'язок" на посаді спеціаліста з обслуговування клієнтів і продажу послуг. 

У період 2007-2013 років займав керівні посади у ВАТ "Укртелеком" – начальника відділу прямих продажів і заступника директора департаменту продажів послуг споживачам масового сегмента.

З 2013 до 2014 роки працював директором київської філії ТОВ "Воля-Кабель".

З 2014 року обіймає посаду комерційного директора компанії "Київенерго".

Попередній матеріал
Названі вже всі учасники "Євробачення-2017"
Наступний матеріал
Посадовці "Київпастрансу" привласнили понад 30 млн грн – СБУ
Loading...

У Нацкомісії підрахували, на скільки реально зростуть платіжки за електроенергію

Майже 50 тисяч киян отримають перерахунки "захмарних" платіжок за опалення

"Київенерго" не перераховуватиме платіжки за тепло для будинків з лічильниками, де не дотримувався температурний режим