Платіжки
Платіжки nv.ua

Майже 50 тисяч киян отримають перерахунки "захмарних" платіжок за опалення

До КМДА надійшло більше 200 звернень про надвисокі нарахування за тепло за останній місяць

48 тисяч киян отримають перерахунки платіжок за опалення. Таке рішення ухвалила житлово-комунальна інспекція Київської міської адміністрації, повідомляє "5 канал".

Як зазначається, до КМДА надійшло більше 200 звернень про надвисокі нарахування за тепло за останній місяць. Причини скарг з'ясувалися після перевірки. Серед них - невідповідність розрахункового періоду календарному місяцю, неправильні показники лічильників та, зокрема, крадіжки тепла.

Заступник голови Київської міськдержадміністрації Петро Пантелеєв наголосив, що місто може розробити спеціальний соціально-комунальний пакет. Він дає можливість удвічі зменшити ціну на комунальні послуги. Зокрема, за програмою 70/30, відшкодовуються 30% держкредитів на енергоощадні матеріали.

Нагадаємо, 8 лютого Антимонопольний комітет оштрафував "Київенерго" на 18 мільйонів гривень за зловживання монопольним становищем на ринку.

Як повідомляв 5.UA, 16 листопада 2016 року в Мінсоцполітики заявили, що кияни отримали платіжки від "Київенерго" за опалення з помилками. 29 січня цьогоріч у компанії заявили, що "Київенерго" не перераховуватиме платіжки за тепло для будинків з лічильниками, де не дотримувався температурний режим.

Попередній матеріал
Новіков розповів про реакцію російської влади на його контакти з українцями
Наступний матеріал
Українські квоти: Нацрада оштрафувала 8 радіостанцій, серед яких "Радио Вести" та Kiss FM

"Київенерго" не перераховуватиме платіжки за тепло для будинків з лічильниками, де не дотримувався температурний режим

Антимонопольний комітет оштрафував "Київенерго" на 18 мільйонів гривень

У Нацкомісії розповіли, яка нова інформація з'явиться у платіжках за газ