http://socportal.info/

Антимонопольний комітет оштрафував "Київенерго" на 18 мільйонів гривень

  Встановлено, що компанія зловживала монопольним становищем на ринку

  Антимонопольний комітет оштрафував ПАТ "Київенерго" за порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Про це повідомляє прес-служба АМКУ

  "Антимонопольний комітет України оштрафував теплопостачальну компанію "Київенерго" на 17,959 млн грн за зловживання монопольним становищем на ринку передачі (розподілу) електричної енергії власними місцевими локальними електромережами на території міста Києва", – зазначається в повідомленні.

  Як стало відомо, колегія встановила, що ПАТ "Київенерго" створювало перешкоди доступу постачальникам за нерегульованим тарифом, зокрема, ТОВ "ЕК ЕНОЛЛ" та ПрАТ "Карбон" на ринок постачання електричної енергії.

  "ПАТ "Київенерго" обмежувало постачальників у виборі ними потенційних споживачів та позбавило їх можливості здійснювати господарську діяльність у місті Києві, зокрема, шляхом висування необґрунтованих вимог до проекту договору на розподіл електроенергії", – зазначили в АМКУ.

  Наразі відповідні дії "Київенерго" визнано порушенням законодавства. За вказане порушення на компанію накладено штраф.

  Як повідомляв 5.ua, 16 листопада 2016 року в Мінсоцполітики заявили, що кияни отримали платіжки від "Київенерго" за опалення з помилками

  29 січня цьогоріч у компанії заявили, що "Київенерго" не перераховуватиме платіжки за тепло для будинків з лічильниками, де не дотримувався температурний режим.

  Попередній матеріал
  У Білому домі підтверджують непохитність позиції щодо санкцій проти РФ
  Наступний матеріал
  Палата громад парламенту Британії остаточно затвердила акт щодо Brexit
  Loading...

  У КМДА пропонують зрівняти рахунки за опалення для мешканців будинків з лічильниками і без них

  Потрійні ціни за опалення та реакція Кабміну: для чого потрібен "тарифний скандал"

  У "Київенерго" заявили, що розглядають ситуації з "космічними" платіжками