ukrep.be

Палата громад парламенту Британії остаточно затвердила акт щодо Brexit

  Відповідний законопроект підтримали 494 депутати

  Палата громад парламенту Британії прийняла у третьому, остаточному читанні акт, що схвалює приведення в дію статті 50 Лісабонського договору про порядок виходу країни з Євросоюзу. Про це інформує ВВС.

  Як повідомляється, законопроект уряду про вихід з ЄС підтримали 494 депутати, ще 122 висловилися проти.

  У ході дебатів, що передували фінальному голосуванню, депутати обговорювали кілька поправок, серед яких – дозвіл громадянам Євросоюзу залишатися на території Сполученого Королівства після завершення процесу Brexit.

  Втім, як стало відомо, жодна з поправок не була прийнята парламентаріями.

  Після рішення Палати громад прем'єр-міністр країни Тереза Мей отримала право офіційно розпочати процес виходу країни з ЄС.

  Акт про Brexit також має отримати схвалення Палати лордів. Очікується, що з цим не повинно виникнути проблем. Крім того, передбачається, що відповідне рішення буде остаточно затверджене до саміту ЄС, запланованого на початок березня. 

  Як повідомляв 5.UA, референдум щодо виходу Великої Британії з Євросоюзу відбувся ще у червні 2016 року. А 24 червня на сайті петицій до британського парламенту й уряду розмістили звернення про проведення повторного референдуму щодо членства Великої Британії в Євросоюзі. Кількість тих, хто підтримав петицію, перевищила 4 млн.

  Нагадаємо також, що у січні цьогоріч Тереза Мей озвучила план по Brexit. Зокрема, вона підкреслила, що Британія не розраховує на "часткове членство" в ЄС.

  Попередній матеріал
  Антимонопольний комітет оштрафував "Київенерго" на 18 мільйонів гривень
  Наступний матеріал
  Аваков розповів, з ким зустрівся Шеремет за три дні до смерті
  Loading...

  Верховний суд Великої Британії заборонив починати Brexit без погодження парламенту – в уряді країни відреагували

  Британський парламент схвалив покроковий план щодо Brexit

  Верховний суд Британії розпочав розгляд апеляції уряду щодо Brexit