ціни за опалення_квитанція 5 канал

Потрійні ціни за опалення та реакція Кабміну: для чого потрібен "тарифний скандал"

МВС вже ініціювало перевірку арифметичних здібностей енергопостачальних компаній

Розіслані "Київенерго" платіжки за опалення перевірить МВС. Урядовці запідозрили завищені розрахунки за жовтень. Про це повідомляє "5 канал".

Космічні ціни за тепло вразили киян, однак не всіх. Частині мешканців столиці прийшли платівки із захмарними цінами, а решті – з прийнятними цифрами.

"У всіх таке нерозуміння. Начебто однакові будинки, однакові квартири. В одного – 590 гривень, а в іншого – півтори тисячі. Та ж ситуація в Харкові. Не буває так", – каже місцевий мешканець Максим.

У Кабміні також заявили, що кияни отримали платіжки з помилками.

"На сьогоднішній день по тих рахунках, які були виставлені в місті Києві, вони є не до кінця коректними. Зокрема, не був врахований сезонний фактор і те, що температура не була вище норми, і корегуючі коефіцієнти не були застосовані. Це є великим порушенням", – запевнив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

"Якась вона дуже дивна, ця помилка, коли дехто намагається розхитати ситуацію і нагнати істерію, з'являються платіжки з потрійними цифрами, завищеними, абсолютно нереальними, тому я попереджаю всіх, що гратися з цим непотрібно", – зазначив прем'єр Володимир Гройсман.

А от міністр інформаційної політики Юрій Стець каже: "Подібні помилки можуть призвести до втрати держави згідно того сценарію, про який багато говорилося, і в медіа теж проговорювалося. Це мало бути після отримання таких платіжок - роздратованість, люди мали вийти надвір".

У компанії "Київенерго" усі урядові звинувачення спростовують. Що ж насправді відбувається з нарахуванням цін за опалення – дивіться у сюжеті:

Анна Мірошниченко, Олена Бережнюк, Микола Лебедєв, 5 канал

Попередній матеріал
Порошенко підписав Закон щодо відшкодування коштів ошуканим вкладникам
Наступний матеріал
На Луганщині артилеристи відточували майстерність за допомогою "дуже ефективної пушки"

"Жодної помилки або некоректності": в Київенерго пояснили цифри у платіжках за опалення

Кияни отримали платіжки за опалення з помилками – Мінсоцполітики