Wnet

Інтернет для ФСБ, шпигунство та ігнорування указу Президента: СБУ пояснили обшуки в Wnet

  Завдяки українському провайдеру послуги доступу в Інтернет отримували ФСБ РФ у Криму, "Воєнтелеком РФ" та псевдодержавні підприємства зв'язку

  У прес-службі СБУ розповіли подробиці справи, за якою відбулися обшуки в офісі великого інтернет-провайдера Wnet. Спільно з прокуратурою АР Крим було викрито механізм незаконної маршрутизації трафіку до окупованого Росією півострова в ФСБ РФ.

  "Сегмент мережі та телекомунікаційне обладнання провайдера власники передали фіктивній комерційній структурі, контроль над якою отримала ФСБ РФ, яка встановила на телеком-обладнанні власні технічні спецзасоби. Незважаючи на це, власники українського провайдера продовжували маршрутизацію трафіку до точки доступу в Сімферополі", – йдеться в повідомленні української спецслужби.

  За інформацією СБУ, через маршрутизацію трафіку спецслужба країни-агресора планувала отримати доступ до інформації в українському сегменті мережі Wnet. Наголошують – серед клієнтів провайдера є зокрема, державні установи, міжнародні організації, великі банківські установи.

  Крім того, як встановили правоохоронці, завдяки українському провайдеру послуги доступу в Інтернет отримували ФСБ РФ в Криму, "Воєнтелеком РФ" та псевдодержавні підприємства зв'язку.

  Під час обшуків в офісі Wnet було вилучено телеком-обладнання та документація – докази незаконної маршрутизації до Криму та причетність ФСБ РФ. Також, як зазначає прес-служба СБУ, "за вказівкою російських кураторів менеджмент компанії не заблокував користувачам доступ до санкційних російських Інтернет-ресурсів та сервісів".

  Нагадаємо, раніше стало відомо, що у справі фінансування сепаратизму СБУ обшукала офіс великого інтернет-провайдера.

  Попередній матеріал
  "Тисячі будинків Києва без гарячої води": Кличко звернувся до уряду, аби відновити енергопостачання ТЕЦ-6
  Наступний матеріал
  І відкрився широкий обрій: в Києві біля метро "Петрівка" знесли МАФи
  Loading...

  У справі фінансування сепаратизму СБУ обшукує офіс великого інтернет-провайдера

  Голова СБУ: Росіяни мають в'їжджати до України з біометричними паспортами

  "Заради наших дітей": СБУ зняла зворушливий відеоролик до Дня захисту дітей

  "Це втратило сенс": Mail.Ru закриває свої офіси в Україні

  В окупованому Севастополі український провайдер заблокував "Яндекс", "Mail.ru" та "ВКонтакте"

  Розв'язування гібридної війни: відкрито кримінальне провадження проти посадовців РФ