Дмитро Тимчук
Дмитро Тимчук www.donbass-info.com

Тимчук розповів, як російські спецслужби використовують деяких українських нардепів

І винні в цьому самі народні обранці

Верховна Рада може і надалі бути об’єктом нападу для російських спецслужб і в цьому винні самі народні обранці. Про таке розповів народний депутат, координатор проекту "Інформаційний спротив", керівник НО "Центр військово-політичних досліджень" Дмитро Тимчук під час засідання круглого столу  "Парламентський тероризм" як новий напрям російської гібридної війни", – передає "Укрінформ".

"На прикладі справи Савченко ми бачимо випадок, коли парламент виступає в ролі мішені, яка може спричинити дестабілізацію в державі. І такі операції вочевидь проводять російські спецслужби", – сказав Тимчук.

Водночас він зауважив, що по справі Савченко цю операцію проводили з окупованих територій, які є прикриттям для російських спецслужб. Це роблять, щоб знівелювати російській слід у цих подіях і дистанціювати Кремль від подій, які мали відбутися в Києві, наголосив депутат.

На його думку, "на превеликий жаль, парламент є слабким ланцюгом. Ми бачимо, що народні депутати, і не лише Савченко, відвідують окуповані території, мають змогу спілкуватися з представниками російських спецслужб і на території Європи".

Депутати мають доступ до секретних документів, і механізму позбавлення такого допуску не існує. "Будь-яка завербована особа може передавати таємну інформацію. Крім того, нардепи мають можливість і звертатися до наших спецслужб, і отримують потрібну інформацію", – додав нардеп.

Тобто, парламентарії мають можливість ознайомитися з будь-якою військовою чи державною таємницею і, на думку Тимчука, " російські спецслужби використовують певних парламентаріїв з такою метою".

Нагадаємо, як інформував 5.UA, раніше Тимчук повідомляв про те, що окупаційна влада ОРДО проводить чергову операцію із засилання своїх агентів на підконтрольну Україні територію.

Дивіться фотогалерею за темою:

У Києві СБУ затримала агента спецслужб РФ – фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Експерт розповів, як "Борисполю" вдалося домовитись з Ryanair
Наступний матеріал
Ryanair має зайти на внутрішній ринок перевезень України: коли це станеться
Loading...

Геращенко: Савченко потрібно провести примусову психіатричну експертизу

Подання ГПУ на затримання та арешт Савченко: засідання Комітету ВР – відео

Нардепи перенесли розгляд трьох подань на Савченко

Чи готові народні депутати голосувати за зняття депутатської недоторканності з Савченко – відео

Більше "стволами не поміряються": як у Верховній Раді зброю забороняли

Заяви і поведінка Савченко тягнуть на кримінальну статтю – нардеп