Геращенко: Савченко потрібно провести примусову психіатричну експертизу

Сьогодні Регламентний комітет одноголосно рекомендував Раді зняти з народного депутата Надії Савченко недоторканність

Народний депутат від фракції "Народний фронт" Антон Геращенко каже про необхідність провести психіатричну експертизу нардепа Надії Савченко. Про це він розповів журналістам, передає "Укрінформ".

"Я вважаю, що вона не до кінця осудна. І потрібно обов'язково після того, як ми дамо дозвіл на її арешт, на затримання, провести їй примусову психіатричну експертизу. Якщо вона підтвердить, що Надія Савченко осудна, вона також має бути ізольована від суспільства, але знаходитися у психіатричній лікарні", – зазначив Геращенко.

Водночас, генпрокурор Юрій Луценко повідомив: у переліку слідчих дій вже значиться проведення судово-психіатричної експертизи позафракційному нардепу Надії Савченко.

"У переліку першочергових слідчих дій, які заплановані на сьогодні, пунктом вісім стоїть призначення судової-психіатричної експертизи. Це зніме всі питання", - зазначив Луценко.

Утім, очільник ГПУ підкреслив: не підтримує "розгорнуту широкомасштабну компанію оголосити Надію Савченко психіатрично нездоровою людиною".

 "Думаю, що це лише один із методів захисту для уникнення передбаченої законом кримінальної відповідальності. З якоїсь точки зору, будь-який терорист у будь-якій країні світу, звичайно, має схиблений розум, бо додуматися ввезти 420-мм міномети, до яких додається 46 мін з радіусом ураження до 200 метрів... може не зовсім звичайна людина", - уточнив Луценко.

Як відомо, 22 березня Регламентний комітет одноголосно рекомендував Раді зняти з народного депутата Надії Савченко недоторканність. Тепер справа за парламентом.

Як повідомляв 5.UA, 15 березня 2018 року генпрокурор Юрій Луценко у парламенті заявив про наявність у слідства незаперечних доказів того, що народний депутат Надія Савченко особисто планувала теракт у ВР. Того самого дня генпрокурор направив до парламенту подання про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Савченко. Згодом з'явилася інформація про те, що Савченко у своїй сумці переносила три бойові гранати.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У Миколаєві сталась штовханина на "зустрічі з Савченко" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
НАЗК подало в суд на депутата, який не задекларував 36 мільйонів спадщини
Наступний матеріал
Холодницький розповів про свою "відставку" та про "жучки" у кабінеті