Савченко на регламентному комітеті ВР

Подання ГПУ на затримання та арешт Савченко: засідання Комітету ВР – відео

"5 канал" транслює засідання Комітету ВР наживо

У четвер, 22 березня, на засіданні Комітету з питань регламенту та організації роботи ВРУ розглядатимуть подання генерального прокурора Юрія Луценка про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. "5 канал" транслює це засідання наживо: 

Нагадаємо, 15 березня Луценко заявив у Раді, що внесе подання на притягнення до відповідальності, затримання і арешт Савченко, адже "слідство має неспростовні докази", що нардеп особисто давала вказівки щодо підготовки теракту в парламенті.

"У слідства є незаперечні докази того, що народний депутат Надія Савченко особисто планувала, вербувала, давала вказівки про те, як провести терористичний акт тут, у цьому залі, знищивши бойовими гранатами дві ложі – урядову і посадову, мінометами обрушивши купол Верховної Ради і автоматами добиваючи тих, хто виживе", – розповів тоді генпрокурор.

Як повідомляв 5.UA, 15 березня 2018 року генпрокурор Юрій Луценко у парламенті заявив про наявність у слідства незаперечних доказів того, що народний депутат Надія Савченко особисто планувала теракт у ВР. Того самого дня генпрокурор направив до парламенту подання про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Савченко. Згодом з'явилася інформація про те, що Савченко у своїй сумці переносила три бойові гранати.

Дивіться також фотогалерею за темою:

У Миколаєві сталась штовханина на "зустрічі з Савченко" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
ВР на цьому тижні вже не розгляне проект закону про Нацбезпеку: нардепи пояснили чому
Наступний матеріал
Пленарне засідання ВР, де можуть дати дозвіл на затримання та арешт Савченко – відео