Верховна Рада
Верховна Рада
5.ua

Пленарне засідання ВР, де можуть дати дозвіл на затримання та арешт Савченко – відео

Пленарне засідання Верховної Ради

"5 канал" транслює пленарне засідання Верховної Ради, де розглянуть питання щодо надання дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко.

Також на порядку денному законопроект №8151 "Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо уточнення деяких положень" щодо призупинення дії так званих "правок Лозового", йдеться на сайті парламенту.

Першим питанням заплановано проведення церемонії присяги новим депутатом. Далі депутати розглянуть деякі законопроекти у повторному другому читанні, зокрема урядовий законопроект №4551 "Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" (щодо повноважень в галузі охорони навколишнього природного середовища)". Четвертим питанням депутати розглянуть надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності затримання і арешт Савченко, доповідатиме генеральний прокурор Юрій Луценко.

 

Як повідомляв 5.UA, 15 березня 2018 року генпрокурор Юрій Луценко у парламенті заявив про наявність у слідства незаперечних доказів того, що народний депутат Надія Савченко особисто планувала теракт у ВР. Того самого дня генпрокурор направив до парламенту подання про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Савченко. Згодом з'явилася інформація про те, що Савченко у своїй сумці переносила три бойові гранати.

Дивіться також фотогалерею за темою:

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Подання ГПУ на затримання та арешт Савченко: засідання Комітету ВР – відео
Наступний матеріал
Комітет дав згоду на арешт Савченко – подробиці

Генпрокурор вніс до ВР подання на арешт Савченко

Виступ Луценка у ВР щодо притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешту Савченко – відео

"Хотіли роздягти до трусів": у Раді сталась штовханина між Парасюком та охороною

Комітет дав згоду на арешт Савченко – подробиці

ВР на цьому тижні вже не розгляне проект закону про Нацбезпеку: нардепи пояснили чому

До Верховної Ради та Кабміну зі зброєю таки не пускатимуть – Порошенко підписав закон