Юрій Луценко звітує у ВР України
Юрій Луценко звітує у ВР України 5 канал

"Тепер – втікач з-під варти": Луценко в Раді звітував про "витівки Саакашвілі"

Візит до парламенту генпрокурора Юрія Луценка завершився закликом скласти мандат і викликом на допит вісьмох нардепів

У Верховній Раді сьогодні продемонстрували "кіно" про співпрацю Михеіла Саакашвілі із Сергієм Курченком, а також прослухали телефонні розмови помічника Саакашвілі із помічником Курченка. А от реакція нардепів на деякі моменти таких аудіозаписів була неоднозначною, передає кореспондент "5 каналу".

Як зазначив Юрій Луценко, він не сумнівається, що незабаром в Раді з'являться подання на деяких чинних народних обранців. Щоправда, жодних прізвищ не лунало.

Обурений був генпрокурор діями чинних депутатів, які сприяли "звільненню" Саакашвілі в центрі столиці. Так, лунали імена восьми народних депутатів. Це – Ігор Луценко, Юрій Дерев’янко, Світлана Заліщук, Мустафа Найєм, Олег Петренко, Юрій Левченко, Сергій Лещенко, Віктор Чумак.

Крім того, вибачився очільник ГПУ за дії правоохоронців, які не втримали Михеіла Саакашвілі.

Наостанок Луценко запевнив, що силового звільнення Саакашвілі не буде. Але додав: через 24 години правоохоронці зроблять все можливе, аби Саакашвілі постав перед слідчими. Нині він фігурує як втікач з під варти, що буде враховано під час обрання екс-президентові Грузії запобіжного заходу. 

"Будучи людиною, яка дбає про спокій в Україні, вважаю, що прихід до слідчого завтра, від 9:00, до Служби безпеки України особисто Михеіла Саакашвілі позбавить Україну (яку він на словах так любить), від зайвих потрясінь", – додав генпрокурор.

 А от як Луценко відповідав на часом провокаційні питання нардепів – дивіться детальніше у включенні: 

Попередній матеріал
Врятувати нерядового Саакашвілі – "Час. Підсумки дня"
Наступний матеріал
"Дружньо, один біля одного": у школі Маріуполя в туалеті немає навіть перегородок
Loading...