Шкільна вбиральня
Шкільна вбиральня 5 канал

"Дружньо, один біля одного": у школі Маріуполя в туалеті немає навіть перегородок

Шкільний туалет, в якому не те що окремих кабінок, а навіть перегородок немає, змушує ніяковіти маріупольських учнів. А в міському бюджеті роками грошей на ці перегородки не вистачало, то ж батькам пропонували за охоти звести їх власним коштом. Школярки вирішили позбутися незручностей своїми силами

Терпець однієї з учениць урвався. Вона записала відеозвернення до мера зі сподіванням, що йому стане соромно і гроші на туалет він знайде. 

"Я не прошу у вас чогось надприродного. Зробити туалети нормальні, гарні, супер-пупер – можливо, у Вас немає на це грошей. Але зробіть нам нормальні кабінки з дверима. Я від Вас цього вимагаю", – зазначає учениця школи № 67 Аліна Бубнова.

Свою вимогу шестикласниця адресує мерові. Дівчинка розповідає: почувається некомфортно у шкільній вбиральні, в якій немає не те що кабінок, а навіть перегородок.

Перш ніж записати відеозвернення, Аліна порадилася з батьками.

"Усе, що відбувається у місті, за це відповідає мер, і можна записати до нього звернення. І він, я думаю, обов'язково допоможе вирішити це питання. Так і народилося це звернення. Вона сама пішла до кімнати та записала його", – каже батько Аліни Сергій Бубнов.

Відеозвернення Аліни переглянули й однокласники. Підтримують дівчинку всі, а надто – хлопці.

"Дівчатка – це інше, це дівчатка, а хлопчики можуть соромитися. І вони не можуть відійти один від одного, закритися. І я хочу, щоб наш мер нам побудував кабінки, і ніхто нікому не створював дискомфорту", – каже учень школи Михайло Антонов.

Директорка школи Ірина Смірнова тим часом відповідає: перегородки були, але від давності вони почали буквально розсипатися. Тому їх зняли ще декілька років тому. На нові грошей з управління і досі не виділили. Косметичний ремонт робили коштом батьків.

"Я дуже багато писала тоді ще начальникові управління освіти з приводу необхідності ремонту. Але з фінансами проблема", – коментує директор.

Чи стало меру соромно – наразі невідомо. В адміністрації кажуть, що той у відрядженні. А знімальну групу "5 каналу" запевнили: кабінки у шкільному туалеті обов'язково будуть. Не цього року, а наступного навчального – скільки тут залишилося учням потерпіти? Всього лиш десять місяців.

Більше про ситуацію – дивіться в сюжеті:

Анастасія Старостенко, Олег Корінний, Донецька область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Як Президент на Донеччині надсучасні опорні школи відкрив – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Тепер – втікач з-під варти": Луценко в Раді звітував про "витівки Саакашвілі"
Наступний матеріал
"Гетьман Сагайдачний" та новенькі арткатери: як минули випробування на Чорному морі
Loading...