У парламенті покажуть відео, яке доводить причетність Савченко до планування теракту у ВР – Ірина Луценко

Інформація про те, що Савченко приносила гранати до Верховної Ради, підтвердилася, сказала Луценко

На регламентному комітеті ВР в середу будуть представлені докази того, що Савченко готувала теракт у стінах парламенту. Про це в ефірі "5 каналу" повідомила нардеп, представник Президента у Верховній Раді України Ірина Луценко.

Політик показала у студії документ: "Ось законопроект, він вже є на сайті ВР. Суть законопроекту дуже проста. Ці правила діяли до 2014-го року, тоді депутатів пропускали через металеву рамку. Не можна було проносити зброї нагородної, власної, легальної і будь-яких речовин чи холодної зброї, яка може становити загрозу. Фактично ми відновлюємо цю позицію, яка була до 2014-го року. Так, у депутата є імунітет, що його не можна обшукувати, його речі, помешкання і т. д. Але, враховуючи ці ймовірні загрози терористичного акту, затримання Рубана і фіксування того, що Надія Савченко приходила буквально в останні дні в парламент з двома гранатами і пістолетом... Підтвердилися ці гранати, і є свідки, які бачили їх. І, власне, це стало причиною, щоб посилити режим пронесення народними депутатами власної легальної зброї".

Луценко сказала: "Докази будуть. Є багато годин записів, які вела Служба безпеки України. Вона здобула ті докази, і частину тих доказів – відео з розшифровкою – покажуть на регламентному комітеті, де чітко видно і підтверджено Савченко. І в четвер покажуть набагато більше, і більш вражаюче відео, яке беззаперечно підтвердить участь Надії Савченко. Ці докази здобуті в законний спосіб, і заяви генпрокурора не є голослівними. І, власне, через це відео і докази ми й зареєстрували законопроект про те, що ми вимушені ставити металеві рамки. І Гелетей (очільник УДО – 5.UA), і його служба все-таки повинні мати можливість убезпечити всіх тих, хто перебуватиме у ВР, від можливих терористичних актів".

Що ще сказала Луценко, дивіться у відео:

Дивіться також фотогалерею за темою:

У Миколаєві сталась штовханина на "зустрічі з Савченко" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Зворушлива зустріч: Ахтем Чийгоз нарешті відшукав автора листа, що його підтримав у в'язниці
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": білоруський аналітик та публіцист Ігар Тишкевич в ефірі "5 каналу"

Ірина Луценко: Договір про "дружбу" з РФ – це єдиний міжнародний договір, у якому Росія визнає державні кордони України

"Інформаційний вечір": чи знімуть недоторканність із Надії Савченко – інтерв'ю з Оксаною Сироїд

"Інформаційний вечір": чи перевірятимуть нардепів металошукачами – інтерв'ю з Іриною Луценко

Савченко заявила, що в СБУ її мали допитувати як свідка

Генпрокурор вніс до ВР подання на арешт Савченко

"Планувала обрушити купол та автоматами добивати тих, хто виживе": Луценко заявив, що Савченко готувала теракт у Раді