Блокпост ДНР
Блокпост ДНР Фото online.ua

"Розвідуправління ДНР" закидає агентів на територію України: Тимчук розповів про основні методи

А в тилових органах "1-го АК ДНР" готуються до звільнення великої кількості жіночого персоналу

Окупаційна влада ОРДО наразі проводить чергову операцію із закидання своїх агентів на підконтрольну Україні територію. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат України Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

"Так зване "розвідувальне управління республіканської гвардії ДНР" реалізує чергову масштабну операцію по закиданню (інфільтрації) агентури в підконтрольні Україні райони Донбасу. Використовується три основні методи: "біженець-переселенець" (вже відходить, використовується рідко), "бойовик, що дезертирував" ("входить у моду", в окремих випадках відзначається навіть опрацювання легенди) і "перебрався до родичів" (іноді зустрічається різновид – "потерпілий" чиновник-перевертень, в основному з середовища правоохоронної, судової системи або місцевих чиновників районного масштабу)", – розповідає керівник групи військових експертів.

Крім того, за інформацією ІС, у низці частин та підрозділів "1-го АК ДНР" – включно з органами управління – проводиться професійна атестація особового складу. Як зазначає Тимчук: "За підсумками атестації готуються документи на звільнення значного числа цивільного персоналу в тилових органах (в основному жінок). Дані заходи викликали серйозний негативний резонанс в середовищі цивільних "службовців", що знаходяться на службі окупантів в "1-м АК ДНР".

Нагадаємо, раніше військові експерти ІС повідомили, що командирів "ДНР" відправлятимуть на навчання до військової академії у Москві.

Дивіться також фотогалерею:

У Києві СБУ затримала агента спецслужб РФ – фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
20 тисяч миротворців на Донбасі: США запропонує Росії план щодо введення військового контингенту
Наступний матеріал
У Росії помер Михайло Задорнов
Loading...