Блокпости в Почаєві
Блокпости в Почаєві ГУ НП у Тернопільській області

ЦГЗ оновив перелік областей, яким дозволено пом’якшувати карантин – критеріям відповідають ще 3 регіони

  Читайте по-русски
  Згідно з новими даними, почати ослаблення дозволено в Дніпропетровській, Миколаївській та Хмельницькій областях

  Центр громадського здоров'я оновив список областей, які відповідають вимогам Міністерства охорони здоров'я для початку другого етапу ослаблення карантину, повідомили в прес-службі ЦГЗ.

  Згідно з новими даними, почати ослаблення дозволено в Дніпропетровській, Миколаївській та Хмельницькій областях.

  За оновленими даними, не готовими до нових ослаблень залишаються Київ, а також Волинська, Донецька, Закарпатська, Київська, Луганська, Полтавська, Рівненська і Чернівецька області.

  У Центрі нагадали, що для переходу до другого етапу ослаблення необхідно відповідати трьом критеріям:

  • інцидентність (кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тисяч населення) становить менше ніж 12 на 100 тисяч населення (тижневий рівень захворюваності на 100 тисяч населення в період умовного піку епідемії по Україні +50%);
  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менше ніж 50% (достатня кількість для забезпечення стаціонарної допомоги хворим при певному рівні захворюваності та з урахуванням резерву на випадок її зростання);
  • охоплення тестуванням не нижче рівня інцидентності – тобто середня кількість тестувань (методами полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу) протягом останніх 7 днів становить понад 12 на 100 тисяч населення.

  Нагадаємо, станом на 22 травня в Україні зафіксовано 20 148 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з них 588 летальних, 6585 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 442 нових випадки. 

  Як повідомляв 5.UA, з 12 березня в Україні діє карантин, покликаний стримати поширення коронавірусу. Від 16 березня на територію України заборонили в'їзд іноземців (окрім тих, які мають посвідку на проживання). А з 17 березня обмежили міжнародне пасажирське авіа-, залізничне та автобусне сполучення. 27 березня Україна повністю закрила свої кордони для пасажирських перевезень. Згодом карантин декілька разів продовжували і послаблювали. Перший етап послаблення обмежувальних заходів почався 11 травня. За останніми даними, карантин в Україні триватиме до 22 червня. В уряді оприлюднили 5 етапів виходу з карантину. 

  Попередній матеріал
  Вчені заявили про успішне тестування ймовірних вакцин від COVID-19 на мавпах – подробиці
  Наступний матеріал
  Міграційна служба з 25 травня послаблює карантинні обмеження в роботі – подробиці
  Loading...

  До другого етапу послаблення карантину готові 13 областей – Київ не відповідає вимогам

  COVID-19 в Україні: онлайн-брифінг керівника МОЗ

  Не всі області зможуть послабити карантин з 22 травня – МОЗ

  Протидія COVID-19: онлайн-брифінг міністра охорони здоров'я Максима Степанова

  Послаблення карантину: онлайн-брифінг за підсумками засідання Кабміну

  COVID-19 в Україні: онлайн-брифінг керівника МОЗ