Офіс президента
Офіс президента Кадр із відео програми \"Схеми\"

"Це пустий PR": Бутусов пояснив, чому заяви влади щодо Росії постійно суперечать одна одній

Читайте по-русски
Журналіст зазначив, що за цими заявами не стоїть "ні прорахунків, ні висновків"

Влада не має жодної зовнішньополітичної стратегії, і тому вона робить хаотичні піар-заяви – так журналіст Юрій Бутусов прокоментував несподівану зміну риторики ОП щодо Росії. В ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі" він пояснив, чому голова Офісу президента Андрій Єрмак більше не говорить про спробу діалогу з агресором.

"Єрмак не має чіткої лінії поведінки. Якщо аналізувати його заяви – вони постійно суперечать одна одній. З одного боку він каже про безперспективність "мінського шляху", а з іншого боку, він говорить, що намагається продовжувати перемовини, що пакет для домовленості на столі в Російської Федерації. Усе це абсолютна непослідовність. Жодної стратегії зовнішньополітичної, економічної, військової, інформаційної в Україні нема. Влада над цим не працює, інтелектуальних рішень нема. І все це підміняється хаотичним піар-заявами абсолютно різнонаправленими, які мають ситуативний характер. Це просто пустий PR, за яким не стоїть ні прорахунків, ні висновків, ні змін", – наголосив Бутусов.

Як повідомляв 5.ua, на початку березня керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Росія заблокувала роботу ТКГ щодо врегулювання ситуації на сході України і не хоче домовлятися.

Попередній матеріал
У Маріуполі єнот втік із зоопарку і прогулювався містом: як вдалося повернути тварину додому
Наступний матеріал
Убивства 8 людей у спа-салонах США: у поліції розповіли про затримання підозрюваного і стан слідства
Loading...