prokuratura.org.ua

"Це буде неймовірно складно. Малоймовірно" – Рябошапка про завершення розслідування вбивства Георгія Гонгадзе

  Читайте по-русски
  Злочин уже розслідується 20 років різними прокурорами

  Генеральний прокурор Руслан Рябошапка в інтерв'ю для "Настоящее время" повідомив, що завершення розслідування у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе малоймовірно.

  "Злочин розслідується 20 років різними прокурорами, заступниками прокурорів. Багато чого було втрачено, багато було зроблено так, щоб потім нічого не можна довести. Звичайно, ми будемо намагатися фіналізувати розслідування щодо замовників. Але, чесно кажучи, це буде неймовірно складно. Малоймовірно. Розслідування справи про замовників триває", – підкреслив він.

  За його словами, суспільство хоче знати відповідь на це питання, хто був замовником цього злочину. Утім, що прокуратура не може просунутися далі, ніж зупинилося слідство.

  "Іноді потрібно говорити суспільству, що тут, на жаль, ми не зможемо просунутися далі, ніж зупинилося слідство. Ну або ми можемо розслідувати ще 20 років. І годувати суспільство обіцянками", – підсумував він.

  Нагадуємо, Георгій Гонгадзе зник 16 вересня 2000 року. За два місяці в лісі на Київщині було знайдено тіло без голови. Те, що воно належить журналісту, експертиза підтвердила лише у 2009-му. Серед виконавців виявився один із тодішніх керівників МВС Олексій Пукач. Замовників злочину слідство так і не назвало.

  Як повідомляв 5.ua, церемонія вручення першої премії імені Георгія Гонгадзе для журналістів відбулася в Національному музеї Тараса Шевченка, що в Києві. 

  Попередній матеріал
  Стало відомо, що представник Росії погрожував членам комітету ООН – подробиці
  Наступний матеріал
  За рік Росія переселила в Крим до 100 тисяч осіб – командувач ВМС
  Loading...
  Рябошапка звільнив прокурора Запорізької області

  Рябошапка звільнив прокурора Запорізької області

  Рябошапка анонсував зняття недоторканності з деяких депутатів до січня 2020 року

  Рябошапка анонсував зняття недоторканності з деяких депутатів до січня 2020 року

  Рябошапка хоче створити підрозділ прокуратури, який розслідуватиме злочини в армії

  Рябошапка хоче створити підрозділ прокуратури, який розслідуватиме злочини в армії