З'явилися й подробиці щодо загиблих членів екіпажу літака МАУ. ЗМІ зібрали дані про кожного із 9-ти українців із соцмереж, пише "5 канал".
Оприлюднена й світлина, на якій уся команда сфотографувалася перед своїм останнім рейсом, у готелі Тегерана. Як наголосили в компанії МАУ – із урахуванням складності та тривалості рейсу, склад екіпажу літака було посилено.
Під час польоту були присутні троє пілотів, зокрема й інструктор Олексій Наумкін – у небі протягом свого професійного життя він провів 12 тисяч годин.
Командир екіпажу – Володимир Гапоненко – закінчив Льотну академію Національного авіаційного університету в Кропивницькому. Мав понад 11,5 тисяч годин нальоту. Без батька лишилися двоє малолітніх дітей.
Другим пілотом був Сергій Хоменко. Він мав 7600 годин нальоту.
Серед шістьох бортпровідників – 27-річна Катерина Статнік. Також 24-річна уродженка Івано-Франківська Марія Микитюк. Дівчина лише два роки тому закінчила Національний авіаційний університет у Києві. У своєму профілі в соцмережі писала, що вже відвідала 23 країни.
Бортпровідниця Валерія Овчарук – родом із Луганська. Жила в Києві, та судячи з дописів у соцмережі, багато подорожувала і любила свою роботу.
Серед жертв авіатрощі також бортпровідники Юлія Сологуб та Денис Лихно. Денис навчався в Національному авіаційному університеті. В міжнародних авіалініях України встиг пропрацювати лише пів року.
Старший бортпровідник Ігор Матьков – йому було 34, родом він з Козельця, що на Чернігівщині. Навчався в Кіровоградському льотному училищі, також закінчив відділення східних мов Київського національного лінгвістичного університету. У компанії МАУ пропрацював 10 років.
З'явилися певні деталі і про пасажирів Boeing. Так, серед загиблих пасажирів-українців – 62-річна Ольга Кобюк та 39-річна Олена Малахова. Остання була директоркою української авіакомпанії "Скайавіатранс", котра здійснювала перевезення вантажів. Малахова раніше з'являлася у медіа як власниця літака Іл-76, який торік, 5 серпня, – розбомбили на летовищі лівійського міста Місурата. До Лівії він, за офіційною версією, віз гуманітарний вантаж із турецької Анкари. Тоді ніхто з українських громадян та членів екіпажу не загинув. Сьогодні ж сама директорка стала жертвою катастрофи в Тегерані.
Нагадаємо, трагедія сталася близько 5-ї ранку за київським часом. Boeing 737 Міжнародних українських авіаліній летів із Тегерана до Києва. Проте за кілька хвилин після злету літак упав. Лайнер устиг набрати висоту майже два з половиною кілометри. Із 167 пасажирів і 9 членів екіпажу – ніхто не вижив. Малайзійські авіалінії, також авіалінії Сингапуру та Китаю заявили, що припиняють польоти над Іраном – через небезпеку авіапростору країни. Раніше польоти в Іран скасували й Сполучені Штати.