5.ua

Мосійчук пообіцяв посадити Гончаренка: депутати посварилися в ефірі "5 каналу"

В ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" під час обговорень зняття з парламентарів депутатської недоторканності сталася сварка між народними депутатами Ігорем Мосійчуком від "Радикальної партії Ляшка" та Олексієм Гончаренком від "Блоку Петра Порошенка"

У студії піднімалося питання зняття з депутатів депутатської недоторканності. Ведуча зазначила, що серед п'яти народних депутатів (яких хочуть притягти до кримінальної відповідальності – 5.UA), троє входять до коаліції, якщо клубок буде розгортатися так, що коаліція таки втратить трьох депутатів, то чим це загрожує для парламенту.

"Якщо буде доведено, що ці люди переступили закон, то вони мають нести відповідальність, а не бути в коаліції, не бути владою в країні", - зазначив Гончаренко.

"Ми на всю країну бачили, як ви "русcкій мір" звали в Одесу, ви війну привели в країну", - звинувачував Мосійчук Гончаренка. На що той відповідав наступне: "Ми бачили пакети з грошима, які ви брали…".

Нагадаємо, 21 червня прес-секретар Генпрокурора Луцкенка повідомила, що чільник ГПУ вніс до ВР подання на нардепів Євгена Дейдея, Олеся Довгого, Андрія Лозового, Борислава Розенблата та Максима Полякова. Тоді ж у САП повідомили, що готові розкрити таємницю слідства для зняття недоторканості з п'яти нардепів. За даними правоохоронців, нардепи причетні до корупційних оборудок. 

Попередній матеріал
Чого українцям чекати від нової пенсійної реформи
Наступний матеріал
"Переполох у Раді": Чи хочуть нардепи знімати недоторканність зі своїх колег – сюжет
Loading...

"Переполох у Раді": Чи хочуть нардепи знімати недоторканність зі своїх колег – сюжет

Чи стане Кремль поступливішим після продовження Брюсселем санкцій - "Час. Підсумки дня"

Рада збільшить зарплату помічникам-консультантам нардепів

Подання про зняття недоторканності з 5 нардепів уже в Раді: що далі

У ВР пояснили, чому розгляд депутатської недоторканності може затягнутися на місяць

У ВР кажуть, що жодних подань на зняття недоторканності з 5 нардепів не отримували