Євген Магда
Євген Магда 5 канал

"Суспільство живе в ілюзії, що ми заснемо і прокинемося десь у Словаччині", – Магда про суспільний оптимізм після виборів

Читайте по-русски
Незрозуміло, про які реформи йдеться, якщо досі влада не озвучила конкретики, зазначив політолог

Згідно з даними Центру Разумкова після проведеного опитування, у червні поточного року більше ніж половина українців (60,5%) повірила в успіх реформ в Україні. Директор Інституту світової політики Євген Магда має своє пояснення цьому.

"Сьогодні прочитав, що в нас росте суспільний оптимізм – після президентських виборів 60% людей вірять в успіх реформ. Я тільки не зовсім зрозумів, в успіх яких реформ вони вірять, якщо жодної конкретики поки що не прозвучало. Це ефект плацебо. Я сьогодні навіть написав про ілюзію телепортації. В нас суспільство живе в ілюзії, що ми заснемо і прокинемося десь, як в Словаччині чи як в Угорщині. А це не так просто, і для цього треба важко гарувати і гарувати тут, в Україні, а не в інших державах", – прокоментував політолог в ефірі "5 каналу".

Як повідомляв 5.UA, сьогодні з'явилися результати нового дослідження Центру Разумкова, згідно з яким ситуація в першій п'ятірці прохідних політсил змінилася.

Попередній матеріал
Російський омбудсмен з'явилася на суд у справі Вишинського – включення
Наступний матеріал
"По нас відкривають вогонь, а ми стримуємося", – оборонці Кримського про те, як дотримуються "тиші"

Партія Порошенка обходить "Опозиційну платформу" – опитування Info Sapiens

16% кандидатів у народні депутати є тимчасово безробітними – ОПОРА

Зниження рейтингу "Слуги народу" пов'язане з активізацією ексрегіоналів – директор групи "Рейтинг" про настрої електорату

Партія Зеленського "Слуга народу" втратила 6% за місяць – оновлений рейтинг

50% українців підтримують вступ до НАТО: найвищі цифри серед прихильників "ЄС" та "Голосу" – опитування

Українців визнали найсексуальнішою нацією у світі