Донбас – це Україна censor.net.ua

Більшість українців вважає, що Донбас треба повертати без спеціального статусу – свіже опитування

  Читайте по-русски
  70% українців переконані, що Донецька і Луганська області у повному складі мають бути частиною України, і лише 2% респондентів вважають, що ОРДЛО мають стати частиною Росії

  68% українців вважають, що території Донбасу, які наразі контролюються так званими "ДНР" і "ЛНР", мають бути частиною України, як і раніше. Такими є результати дослідження соціологічної групи "Рейтинг" на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI).

  Водночас 16% опитаних зазначають, що території повинні бути частиною України, але зі спеціальним статусом.

  Лише 2% респондентів вважають, що вони мають стати частиною Росії.

  Водночас 70% українців переконані, що весь Донбас (Донецька і Луганська області у повному складі) мають бути частиною України, як і раніше. 14% – бути частиною України, але зі спеціальним статусом. 2% – стати частиною Росії; 2% – стати незалежною країною.

  Опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму і Донбасу) з 13 по 23 червня 2019 року. Всього було опитано 2400 жителів України віком 18 років і старші, які мають право голосувати. Вибірка є репрезентативною за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту. Допустима похибка не перевищує 2,0%. Коефіцієнт досяжності респондентів – 61,8%.

  Як повідомляв 5.UA, раніше центр Разумкова оприлюднив опитування, згідно з яким 49% українців вважають, що заради миру варто погоджуватися на компроміси, але не на будь-які

  Попередній матеріал
  Скандальний "телеміст" таки проведуть – на російському ТБ
  Наступний матеріал
  Літнє "вхурделило": у Карпатах випав сніг із дощем – фото
  Loading...