Юрій Крисін на суді
Юрій Крисін на суді
5 канал

Суд у справі Крисіна знову перенесли: обвинуваченого привели, тепер нема адвоката

Таки з'явившись у суді, організатор "тітушок" почав переконувати присутніх, що начебто досі не отримав жодного матеріалу апеляційного провадження

На 2 квітня перенесли розгляд апеляції на вирок організатору "тітушок" Юрію Крисіну, якому раніше присудили умовний термін покарання – за причетність до вбивства журналіста В'ячеслава Веремія. На судовому засіданні була й кореспондентка "5 каналу" Леся Головата.

На сьогоднішнє засідання засудженого привезли примусом. Таким було рішення суддів після того, як Крисін не прийшов на попереднє засідання. Однак з'явився підсудний без адвоката. Каже, що закінчився контракт із захисником та попросив у суду час, щоби знайти іншого. Також переконував, що начебто досі не отримав жодного матеріалу апеляційного провадження.

"Апеляційної скарги не отримував, ніяких офіційних документів не отримував на прибуття. Прошу мені вручити апеляційну скаргу для ознайомлення, прошу перенести засідання для того, щоб знайти адвоката, який захищатиме мене в цьому процесі", – заявив обвинувачений у залі.

Водночас, прокурор у справі переконує – це не можливо. Всі документи надсилали і жодного повідомлення від пошти про їхнє повернення не отримали. А все, що нині каже Крисін, – називають затягуванням справи.

"Безумовно, він не міг не отримати матеріалів, бо таким самим листом, як вони надійшли до прокуратури, до потерпілих, – тим самим документом вони були направлені на домашню адресу Крисіна. І від поштової служби не було жодної інформації про те, щоби ці документи поверталися чи не були отримані. Тому, на мій погляд, з його боку йде цілеспрямований зрив судових засідань", – наголосив прокурор Олексій Донський.

Окрім вбивства журналіста Крисіну інкримінують іще два епізоди – закидування барикад вибухівкою на вулиці Прорізній а також викрадення та катування "тітушками" активістів Революції Гідності в січні-лютому 2014 року.

 

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Діоксид сірки, оксид азоту і пил – чим дихають українці
Наступний матеріал
У зоні відчуження планують спорудити величезну сонячну електростанцію на 1,2 ГВт

Убивство журналіста Сергієнка: чи розглядатиме черкаський суд справу заново

Розстріл активістів Євромайдану у Хмельницькому: як полковник СБУ уникнув покарання

Замах на вбивство за часів Майдану: яке рішення виніс суд щодо двох "тітушок"

"Пішли по-англійськи": суд у справі вбивства Бузини закінчився несподівано

НАБУ: суди розглядають лише третину поданих кримінальних справ

Ув'язнений кримський активіст Балух оголосив безстрокове голодування