Роман Насіров
Роман Насіров Роман Насіров / Facebook

Суд наклав арешт на $300 тисяч, які приховував Насіров

  Під час розгляду справи колегія суддів розглянула клопотання прокурора САП Андрія Перова

  У четвер, 14 лютого, Шевченківський районний суд столиці арештував 300 тисяч доларів на британських рахунках екс-голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, які він раніше не вказував у деклараціях. Про таке повідомили на сайті "Центру протидії корупції".

  Під час розгляду справи колегія суддів розглянула клопотання прокурора САП Андрія Перова.

  Слід зазначити, що захист Насірова заперечував усі звинувачення. За твердженням адвокатів, фінансова установа, в якій Насіров відкрив рахунок, не є фінансовою установою в розумінні нашого законодавства. Захист стверджував, що ця установа є брокерською, а український КПК передбачає накладення арешту в банках або фінустановах.

  Також адвокати наголошували, що, на їх думку, гроші Насірова не є на рахунку в класичному розумінні. Захист апелював, що немає точного балансу рахунку, оскільки британці зазначили приблизну суму. Крім того, адвокати звернули увагу не на ту печатку і підпис на британському документі.

  Сам Насіров заявив, що це не гроші, а якийсь договір, укладений ще до 2015 року.

  Однак прокурор САП Перов наголосив, що установа, в якій перебувають гроші Насірова, є фінансовою, відповідно до британського законодавства. Рахунок екс-голова ДФС відкривав шляхом внесення готівкових коштів у 2015 році.

  Нагадаємо, Насірова підозрюють у тому, що протягом 2015–2016 років він, діючи в інтересах народного депутата Олександра Онищенка, надав керівникам регіональних і територіальних органів ДФС незаконну вказівку ухвалювати безпідставні рішення про розстрочення податкового боргу ТОВ "Фірма "Хас", ТОВ "Карпатнадраінвест", ТОВ "Надра Геоцентр". У березні 2017 року депутат БПП Мустафа Найєм оприлюднив довідку, яка свідчить про те, що у відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова є громадянство Великої Британії.

  Попередній матеріал
  Спецслужби Росії готують підпали храмів УПЦ МП – постпред України в ОБСЄ
  Наступний матеріал
  У марсіан більше шансів бути спостерігачами на виборах в Україні, ніж у росіян – очільник МЗС

  Убивство Гандзюк: обрання запобіжного заходу голові Херсонської облради – відео

  Розблокування роботи МОЗ: суд ухвалив рішення у "справі Супрун"

  Суддя оголошує рішення у "справі Супрун" – відео

  Супрун назвала 13 важливих наслідків для українців від блокування роботи МОЗ

  Убивство Гандзюк: обрання запобіжного заходу голові Херсонської облради – завершено

  Суд повторно наклав арешт на майно екс-міністра Захарченка – ГПУ