Допит оператора телеканалу "Україна" Олександра Скиби
Допит оператора телеканалу "Україна" Олександра Скиби 5 канал

Суд над ексберкутівцями: допит свідків обвинувачення виходить на фінішну пряму

Читайте по-русски
Сьогодні допитали оператора телеканалу "Україна", який зміг зафільмувати кілька пострілів з боку силовиків

На фінішну пряму виходить допит свідків обвинувачення в суді щодо спецроти "Беркут". Силовикам закидають розстріл 48 учасників Революції Гідності на Інститутській, 20 лютого 2014 року. Сьогодні допитали оператора телеканалу "Україна" Олександра Скибу, який працював того дня в урядовому кварталі.

Свідок повідомив, що на розі вулиць Банкової та Інститутської бачив людей у формі зі зброєю, які цілили в бік майданівців. А також чув постріли – як зблизька, так і здалеку. В кількох силовиків бачив снайперські гвинтівки, а поряд – бронетранспортер та кулемет.

Використання кулемета оператор не помітив. Водночас, за словами свідка, явних ознак пострілів з боку Майдану – не було. За винятком одного потрапляння в ліхтар на Інститутській. А кілька пострілів з боку силовиків оператору навіть вдалося зафіксувати.

"Вони почали стріляти. Але стріляли вони не так що постійно, а там, один хлопок з цього боку. Я дивлюся, ну, начебто стріляють. Я навів на нього камеру, він не стріляє. Не стріляє, не стріляє, не стріляє… Я опустив, я ж не буду її постійно тримати, важко це. Знову він там ляснув раз. Я знову навів. Так я з третьої спроби зняв, як вони там два постріли або скільки зробили", – розповідає Скиба.

Нагадаємо, раніше суд допитав залегендованого контрснайпера УДО.

Попередній матеріал
"Данилюка та Абрамавічуса теж під люстрацію?": Ар'єв і Геращенко потролили Зеленського за його новий законопроект
Наступний матеріал
Зеленський у Канаді фактично хвалився здобутками Порошенка і чинного парламенту – Гопко
Loading...