Вакцинація
Вакцинація 5 канал

Степанов повідомив, скільки бригад у кожному регіоні проводитимуть вакцинацію від коронавірусу

  Читайте по-русски
  Міністр додав, що на сьогодні медпрацівники проходять навчання для проведення вакцинації

  Вакцинацію в кожному регіоні проводитимуть приблизно 23 мобільні бригади, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час форуму "Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді" у Києві у понеділок.

  "Для здійснення вакцинації медична система може забезпечити 4,25 тис. пунктів щеплень і 572 мобільні бригади, в середньому 23 мобільні бригади на регіон. На першому та другому етапі в кожному регіоні буде достатньо сформувати по сім-вісім мобільних бригад", – сказав він.

  Міністр додав, що на сьогодні медпрацівники проходять навчання для проведення вакцинації.

  "МОЗ, Центр громадського здоров'я у співпраці з ВООЗ та ЮНІСЕФ вже провели перший етап оцінки холодового ланцюга для транспортування та збереження вакцин. Держава здатна забезпечити всю логістику. Для наднизьких температур держава вже залучила приватну компанію", – додав міністр.

  Степанов зазначив, що на першому етапі вакцинації, який включає майже 370 тис. осіб, вакцину отримають працівники мобільних бригад вакцинації, медичні працівники, лікарі та середній медичний персонал, що працюють у медзакладах і надають допомогу хворим на COVID-19, працівники лабораторій, які проводять дослідження на COVID-19, працівники екстренки, включаючи водіїв, громадяни, які перебувають у спеціалізованих медзакладах, і працівники таких медзакладів (інтернати, будинки людей похилого віку та ін.), військовослужбовці.

  На другому, третьому та четвертому етапі вакцину отримають люди, які входять до групи ризику за професійною ознакою, станом здоров'я або віком.

  Нагадаємо, генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адганом Гебреєсус заявив, що Україна буде включена в першу чергу поставки вакцин від коронавірусу в межах програми COVAX.

  Попередній матеріал
  Після аварійних зупинок ТЕС ціна електроенергії злетіла на 18% – "Наші гроші"
  Наступний матеріал
  Вітер, ожеледиця, хуртовини: в Україні погоду визначатиме серія циклонів – чого чекати
  Loading...

  Лише 39% українців готові безкоштовно вакцинуватися проти коронавірусу – Степанов

  Можете істерити, але реєструвати російську вакцину від COVID-19 в Україні не будуть – Степанов

  Гендиректора "Медзакупівель" можуть звільнити найближчим часом через тиск Степанова

  Яку вакцину Україна отримає в рамках програми COVAX: Степанов назвав виробників

  Масове щеплення українців проти COVID-19 розпочнеться в лютому – Степанов

  Українці отримуватимуть паспорти про щеплення від COVID-19 – Степанов