Вакцина від COVID-19
Вакцина від COVID-19 Голос Америки

У Верховній Раді мають затвердити урядовий план вакцинації населення – подробиці

Читайте по-русски
Чільник МОЗ закликав усіх, хто належить до пільгової категорії, не відмовлятися від щеплення

Верховна Рада може сьогодні – у перший день роботи п'ятої сесії – затвердити урядовий план вакцинації населення України на 2021 рік. Його Кабмін оприлюднив ще наприкінці минулого тижня. Згідно з планом, щеплять 14 мільйонів громадян. Почнуть із груп ризику та літніх людей.

Від лютого до квітня вакцинуватимуть медиків коронавірусних стаціонарів та учасників операції Об'єднаних сил. Від квітня до травня – працівників швидкої допомоги. Від травня до червня щеплять інші групи медиків.

Представники структур із нацбезпеки отримають препарат улітку, освітньої сфери – восени. А от решта населення матиме змогу зробити ін'єкцію від листопада до грудня. Цей план потребує додаткової закупівлі 15 мільйонів доз вакцини. Чільник МОЗ закликав усіх, хто належить до пільгової категорії, не відмовлятися від щеплення.

"Якомога більше людей повинні зробити щеплення, щоб не захворіти. Ми передбачаємо орієнтовну дату початку вакцинації – це 15 лютого, у нас є 5 етапів, в який спосіб ми будемо вакцинуватися: вакцинувати будуть мобільні бригади, які на базі лікувальних закладів будуть робити щеплення, кабінети щеплень приєднаються на другому етапі", – розповів Степанов.

А ще уряд розмірковує відновити адаптивний карантин та повернутися до "зелених", "жовтих", "помаранчевих" і "червоних" зон відповідно до кількості хворих. Адже, зазначають у МОЗі, є регіони, де інфікованих не так багато.

Нагадаємо, Ляшко повідомив, що тих, кому не вистачить вакцини Pfizer, вакцинуватимуть іншою – від компанії Sinovac.

Попередній матеріал
Під Радою активісти вимагають ухвалити закон про обіг зброї – що він передбачає
Наступний матеріал
Турчинов відповів на заяви Зеленського про окупацію Криму 2014-го
Loading...