Вакцина від коронавірусу Pfizer
Вакцина від коронавірусу Pfizer Shutterstock

Яку вакцину Україна отримає в рамках програми COVAX: Степанов назвав виробників

  Читайте по-русски
  З усіма компаніями підписані договори про нерозголошення і конфіденційність

  Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в першому півріччі 2021 року Україна отримає 8 млн доз вакцин проти коронавірусу від компаній AstraZeneca, Novavax, Pfizer та Moderna через механізм COVAX. Про це посадовець розповів в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

  Чільник МОЗ зазначив, що для отримання доступу українців до вакцини від COVID-19 розглядалися дві можливості: "Ми визначили два шляхи отримання вакцин, їх обробляли паралельно. Перший – це COVAX, другий – закупівля вакцин безпосередньо у виробників".

  Степанов зауважив, що 6 січня COVAX підтвердив готовність розглянути додаткову поставку 210 тис. доз вакцини Pfizer до України.

  "Паралельно ще з кінця весни ми ведемо переговори з компаніями-виробниками вакцин. Це, зокрема, і Sinovac, з якою вже укладено договір. Перші контакти з ними в нас були в травні, а активні переговори почалися у вересні. Діалог з іншими виробниками триває", – заявив він.

  І уточнив, що з усіма компаніями підписані договори про нерозголошення і конфіденційність, тому називати їх на цьому етапі заборонено.

  Дивіться також: Pfizer, Sinovac чи російський "Спутник" – чим вакцинуватимуться українці

  Попередній матеріал
  Тупицький вимагає в Зеленського пустити його в приміщення КСУ
  Наступний матеріал
  Подяка лікарям: Італія введе в обіг монету, присвячену медикам
  Loading...