litac.org

Названі найбільш затребувані спеціальності в Україні

В Україні дефіцит висококваліфікованих робітників

Найбільш затребуваними вакансіями, які роботодавці пропонують у вересні, є робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин, а також кваліфіковані робітники з інструментом. Про це йдеться в аналітичній записці Державної служби зайнятості України. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Так, при загальній кількості зареєстрованих вакансій в понад 73 тис., кількість робочих місць за наведеними спеціальностями становила понад 32 тис.

Станом на кінець вересня, затребуваними були також працівники сфери торгівлі та послуг – 9215 робочих місць, професійні фахівці – 7707 робочих місць, законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери – 4667 вакансій.

У географічному розрізі найбільшу кількість робочих місць пропонують в Києві – 12571 вакансій. У лідерах також Львівська область (6608 вакансій), Дніпропетровська область (5498 вакансій), Київська область (4767 вакансій), Житомирська область (3466 вакансій), Полтавська область (3096 вакансій), Волинська та Вінницька області (2959 і 2391 вакансій, відповідно).

Дивіться також фотогалерею за темою:

Вкрадені візки на деревах і кучугури сміття: Як студенти "посвяткували" День знань у парку КПІ – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Робота нардепів під загрозою зриву: Парубій вимагає розблокувати всі входи і виходи до Ради
Наступний матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони з питань АТО Андрія Лисенка – трансляцію завершено
Теги:
Loading...

ТОП-10 найпопулярніших авто: що купували українці у вересні

Україна поліпшила позиції у рейтингу конкурентоспроможності

Гройсман сказав, скільки субсидій вже перепризначено