Субсидії, тарифи, комунальні
Субсидії, тарифи, комунальні https://poltava365.com/

Гройсман сказав, скільки субсидій вже перепризначено

  Прем'єр уточнив, що нині проводиться верифікація списків тих, хто претендує на отримання компенсації за невикористані суми субсидії за минулий опалювальний сезон

  Субсидії на оплату житлово-комунальних послуг на наступний опалювальний сезон вже перепризначено для 6 млн 530 тис. українських сімей. Про це в ході засідання уряду повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, представляючи звіт роботи Кабінету міністрів за січень-вересень 2017 року.

  "Уже перепризначено 6 млн 530 тис. субсидій для домогосподарств на оплату житлово-комунальних послуг у наступному опалювальному сезоні. Це адресна підтримка і допомога для тих, кому вона необхідна", – зазначив він.

  Прем'єр також зазначив, що не бачить підстав для підвищення тарифів на тепло, гарячу воду та інші комунальні послуги. З його слів, нині проводиться верифікація списків тих, хто претендує на отримання компенсації за невикористані суми субсидії.

  "Я вважаю, що це відповідальність місцевої влади не допустити перевитрат, які можуть призвести до зростання тарифів", – зауважив Гройсман.

  Нагадаємо, Кабінет міністрів з 1 жовтня ввів новий порядок розрахунку субсидій на житлово-комунальні послуги, згідно з яким під час призначення субсидії будуть враховуватися доходи громадян за I і II квартали цього року. Кабмін також продовжив термін подачі заяв на виплату компенсацій за зекономлені субсидії до 1 листопада 2017 року.

  Попередній матеріал
  Рязанцев: На сьогодні рухомий склад всієї залізниці, локомотиви і вагони, зношені на понад 90%
  Наступний матеріал
  Уряд скасував угоду з РФ про спеціалізацію підприємств, що виробляють військову продукцію
  Loading...

  Засідання Кабінету міністрів – трансляція завершена

  Дивіться наживо на 5.UA засідання ВР і Кабміну

  Стартував опалювальний сезон, немає підстав для росту цін на тепло - уряд

  Перехід на "зимовий" час відбудеться 29 жовтня

  Засідання Кабінету Міністрів - відео

  Нова формула ціноутворення: у Кабміні знають, як уникнути подорожчання газу для населення