nonsprecare.it

Стало відомо, звідки в Україну надходитиме хлор

Хлор з Європи може надходити з труднощами, оскільки цистерни з ним не можуть змінювати колісну базу, а відповідних сертифікатів в Україні немає

До України почав надходити хлор з Румунії, а в майбутньому будуть ще поставки з Польщі, Словаччини та Узбекистану. Про це зазначила віце-президент Асоціації водоканалів України Ольга Бабій, повідомляє "Ліга.net".

"З Румунії вже потихеньку заїжджає малими партіями, 30-40 тонн на тиждень. Але цього недостатньо для загальної потреби. Словаччина, Польща можуть починати відвантаження, і їх хлор може бути в Україні до 30 серпня. Що стосується Узбекистану, вони зараз підтверджують можливість поставки хлору в цистернах, це також кінець серпня ", – розповіла вона.

Проте, за повідомленням київського водоканалу, хлор з Європи може надходити з труднощами, оскільки цистерни з ним не можуть змінювати колісну базу, а відповідних сертифікатів в Україні немає.

Бабин наголосила, що на цьому тижні переобладналися всі потужності для того, аби перерозподілити решту запасів хлору серед інших водоканалів.

Як повідомляв 5.UA, в Україні виникла складна ситуація із знезараженням питної води – підприємство "Дніпроазот" припинило постачання і виробництво рідкого хлору.

Попередній матеріал
Транспортний колапс: вантажівка заблокувала рух потягів на Черкащині – відео
Наступний матеріал
"Це супер!": Бала про введення Росією санкцій проти України
Loading...

Залишилися без питної води: у Лисичанську закінчився хлор

Стало відомо, на скільки часу вистачить запасів хлору – для знезараження води в столиці

"У кранах може бути порожньо": в Україні закінчується хлор для знезараження води

Майже у 2,6 тисяч киян: "Київтеплоенерго" вимикає гарячу воду у вісьмох районах столиці

Спадщина "совка": як старі комунікації руйнують дороги столиці

Завод відомого олігарха може залишити українців без питної води – ЗМІ