ГПУ
ГПУ 5.ua

Стало відомо, скільки справ, пов'язаних з "Укроборонпромом", розслідує ГПУ

  Читайте по-русски
  Наразі триває службова перевірка з використанням детектора брехні щодо обставин можливого "зливу" матеріалів провадження

  Речник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що ГПУ розслідує лише одну справу, пов'язану з "оборонкою", адже усі кримінальні справи, що стосуються корупції чи розкрадань в "Укроборонпромі", перебувають у винятковій підслідності Національного антикорупційного бюро.

  "В рамках провадження закон дає можливість прокуратурі розслідувати некорупційні злочини. Відповідно, було два напрямки розслідування", – написав речник.

  Перший – шахрайство. Цей епізод в суді з 2018 року. На лаві підсудних перебуває, зокрема, і співробітник СБУ, який згадується в розмовах із фігурантом розслідування – Рогозою.

  Другий – по несплаті податків. Оголошена підозра, стягнута чимала сума недоїмки до держбюджету.

  "Тому всі розмови про хабарі для закриття чи затягування справи з боку ГПУ не відповідають дійсності", – наголосив посадовець.

  Слід зазначити, що наразі триває службова перевірка з використанням детектора брехні щодо обставин можливого "зливу" матеріалів провадження.

  Як повідомляв 5.UA, про розкрадання в оборонному комплексі знали більшість слідчих органів країни. Про це стверджують автори програми "Наші гроші". Напередодні, 11 березня, журналісти оприлюднили фінальну серію про оборудки.

  Довідково, 25 лютого 2019 року журналісти програми "Наші гроші" (Bihus.info) оприлюднили матеріали про викриття масштабних схем розкрадання в оборонному комплексі, до яких можуть бути причетні посадовці. Йдеться про події 2014-2016 років. В "Укроборонпромі" тоді заявили, що журналісти маніпулюють закритою інформацією, яку могли отримати у межах кримінальних проваджень. 

  Попередній матеріал
  Більше не "стратегічний партнер": Європарламент ухвалив важливу резолюцію про партнерство з РФ
  Наступний матеріал
  Онлайн-комерція дивує: названа п'ятірка найнезвичайніших віртуальних магазинів сучасності
  Loading...