MOYO
MOYO MOYO

Онлайн-комерція дивує: названа п'ятірка найнезвичайніших віртуальних магазинів сучасності

  Щодня кількість дивних та екстраординарних магазинів в інтернеті збільшується – це свідчить про стрімке зростання попиту на незвичайні товари та послуги

  Останнім часом популярність магазинів у віртуальному просторі зростає з вражаючою швидкістю – на просторах інтернету з’являються все нові й нові торгові майданчики. Покупці з задоволенням здійснюють покупки онлайн, адже це зручно, швидко та дуже просто.

  Звичайні онлайн-магазини вже не викликають навіть найменшого здивування – їхня присутність у мережі сприймається, як щось буденне. Однак мало хто знає, що у світі існують такі електронні магазини, які здатні викликати справжній шок.

  Нічого собі: п’ятірка найоригінальніших торгових майданчиків в мережі

  • Віртуальний магазин Tokokoo, у якому можна придбати можливість створити власний онлайн-магазин. Погодьтеся, звучить дуже дивно. Формулювання "Інтернет-магазин, який продає інтернет-магазини" може зацікавити навіть затятого представника інтернет-комерції. Насправді все дуже просто – Tokokoo надає бізнесменам-початківцям можливості для створення проектів на базі власної віртуальної платформи. Що найцікавіше, використовувати інструменти сервісу можна абсолютно безкоштовно рівно до моменту налагодження процесу торгівлі.
  • "Шкарпетковий рай" BlackSocks. Віртуальний магазин, у якому можна оформити підписку на річний запас звичайних шкарпеток. Певно, думка про існування такого інтернет-магазину викличе посмішку у переважної більшості читачів. Однак для того, щоб на зміну веселощам прийшли серйозні думки, достатньо інформації про те, що щорічний прибуток сервісу складає десятки мільйонів доларів.
  • MOYO.UA. На фоні двох попередніх віртуальних магазинів цей ОМНІ-рітейлер може здатися цілком звичайним, але насправді він пропонує увазі потенційних покупців низку унікальних послуг, недоступних у інших онлайн-магазинах. Перш за все, цей магазин – єдиний у своєму роді рітейлер, де можна отримати товар цілодобово. По-друге, клієнтам MOYO.UA доступні безкоштовні сервіси утилізації старої техніки, зберігання пакування та тестування позицій онлайн-каталогу.
  • Whisky Blender – віртуальна винокурня, в якій кожен може відчути себе автором оригінального алкогольного напою. Для замовлення пляшки віскі, приготованого за індивідуальним рецептом, слід на сайті вибрати основу та головні інгредієнти для нього та вигадати яскраву, оригінальну назву. Щоправда, слід пам’ятати, що смак "саморобних" напоїв може вразити як приємно, так і неприємно – адміністрація Whisky Blender відповідальності за смакові властивості алкоголю не несе.
  • SomethingStore – магазин для любителів всього незвичайного. Оригінальність полягає в тому, що покупці тут купують лише випадкові товари. Тобто, замовники до самого моменту отримання не знають, що ж їм дістанеться за 10 доларів (саме такою є фіксована ціна товарів у SomethingStore).

  Щодня кількість дивних та екстраординарних магазинів в інтернеті збільшується – це свідчить про стрімке зростання попиту на незвичайні товари та послуги. Можливо, зовсім скоро в мережі можна буде придбати навіть повітря чи, скажімо, невеличкий безлюдний острів, але поки що це – лише сміливі фантазії.

  Попередній матеріал
  Стало відомо, скільки справ, пов'язаних з "Укроборонпромом", розслідує ГПУ
  Наступний матеріал
  Фахівець з ВООЗ назвала "більш-менш" безпечну дозу алкоголю
  Теги:
  Loading...