Затримання Чауса
Затримання Чауса Facebook / НАБУ

Працівники НАБУ затримали Чауса в лікарні "Феофанія"

Читайте по-русски
4 серпня підозрюваному мають обрати запобіжний захід

Пізно ввечері, у вівторок, 3 серпня, у лікарні "Феофанія" детективи НАБУ затримали екссуддю Дніпровського райсуду Києва Миколу Чауса, підозрюваного в отриманні неправомірної вигоди. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Зазначається, що йому вручено клопотання про застосування запобіжного заходу, рішення щодо якого має завтра, 4 серпня, ухвалити ВАКС. Засідання призначено на 14:00. До того моменту підозрюваний перебуватиме в ізоляторі тимчасового тримання. Наразі це вся інформація, яку може повідомити НАБУ.

Окрім того, адвокат Миколи Чауса Ростислав Кравець наголошував: "Я не знаю, буде суд, не буде суду, але о 14:00 ми будемо в суді. Микола, на мій погляд, не в дуже хорошому стані, але краще, ніж те, що я бачив у неділю. Лікарі справді доклали максимальні зусилля, за що їм дякую. Ну і щодо самого засідання я з ним обговорив, ми готові. Готові йти".

Нагадаємо, 4 серпня у Вищому антикорупційному суді Миколі Чаусу обиратимуть запобіжний захід. Це вже намагалися зробити в неділю, але суддя не прийшов до зали засідань. Звинувачують Чауса в отримані хабаря у $150 тис. Цей факт НАБУ викрило ще в 2016, гроші знайшли схованими у двох скляних банках. Після цього Чаус втік до Молдови. У квітні цього року його викрали з цієї країни невідомі, а минулої п'ятниці він знайшовся на Вінниччині, в селі Мазурівка. Працівники СБУ буквально відбили Чауса в поліції та повезли до Києва. Детективи НАБУ намагалися зупинити автомобіль, проте на їхні вимоги не реагували. В СБУ заявили, що суддю-хабарника не викрадали, а врятували. Запевнили, що діяли у межах закону. Адже розслідують справу про викрадення та незаконне перевезення його через державний кордон. 

Після цього, НАБУ вимагало від СБУ доставити скандального екссуддю Миколу Чауса до суду, позаяк у середу йому обиратимуть запобіжний захід.

Попередній матеріал
Поліція оприлюднила фото з місця смерті білоруса Віталія Шишова
Наступний матеріал
Українська спортсменка здобула ще одну медаль: подробиці олімпійського дня
Loading...

"Беззаконня і зовсім не порятунок": Центр протидії корупції про дї СБУ щодо Чауса

Знайти Чауса: де зараз перебуває суддя-втікач

Адвокати Чауса не знають про місце перебування судді: подробиці

Чаус знайшовся: місцеві та поліція відмовчуються – ексклюзив з Вінниччини

Суддя Чаус знайшовся: як НАБУ гналося за СБУ, де зараз перебуває суддя і чим він такий цінний

Співробітники НАБУ зібралися біля будівлі СБУ: імовірні причини