Фото з місця смерті Шишова
Фото з місця смерті Шишова Facebook / Національна поліція України

Поліція оприлюднила фото з місця смерті білоруса Віталія Шишова

Читайте по-русски
На одній із колод біля повішеного був знайдений слід

Під час брифінгу голови Національної поліції Ігоря Клименка щодо смерті керівника "Білоруського будинку в Україні" Віталія Шишова були оприлюднені світлини з місця, де того знайшли повішеним.

Про це інформує відділ комунікації НПУ.

Кадри були зроблені безпосередньо на місці в парку, де знайшли тіло чоловіка. Також була продемонстрована мапа території, на якій білоруського активіста розшукували напередодні, 2 серпня, коли стало відомо про його зникнення. Відомо, що тоді до настання ночі пошуки припинили та відновили о 5-й ранку наступного дня, 3 серпня.

Вже близько 8-ї ранку на території Святошинському лісопарку правоохоронці знайшли повішеного Віталія Шишова. На його тілі були виявлені ушкодження – садна на обличчі, грудях та коліні. За словами експертів, вони характерні для "разового падіння".

На одній із колод на місці смерті був знайдений слід. Наразі слідчі з'ясовують, чи належить він Віталію.

Нагадаємо, що зниклого напередодні голову "Білоруського дому в Україні" Віталія Шишова знайшли повішеним у парку в Києві. Учора зранку він не повернувся додому після пробіжки. Як розповів пізніше друг чільника "Білоруського дому", після огляду тіла загиблого Віталія Шишова виявилося, що в нього був зламаний ніс. Основними версіями смерті голови "Білоруського дому" Віталія Шишова українські силовики наразі називають самогубство та вбивство з імітуванням самогубства. 

Попередній матеріал
10-річна Настя потребує допомоги: батькам за місяць треба назбирати понад $100 тис.
Наступний матеріал
Працівники НАБУ затримали Чауса в лікарні "Феофанія"
Loading...