Адвокат
Адвокат 5 канал

Адвокати Чауса не знають про місце перебування судді: подробиці

Читайте по-русски
Одному із захисників, в СБУ заявили, що офіційно в їхній будівлі екссудді немає

Адвокати екссудді Миколи Чауса досі не знають, де їхній клієнт. Захиснику Ростиславу Кравцю в СБУ заявили, що офіційно в їхній будівлі екссудді немає. Про це розповів адвокат. Зазначив, що до нього виходив представник СБУ. Аби з'ясувати, де нині Чаус, каже, що спрямував адвокатські запити у правоохоронні органи та суди. Однак досі не знає, де його підзахисний. Про це повідомляє "5 канал".

"Нами були направлені відповідні запити в усі правоохоронні органи, тобто в НАБУ, СБУ. Були також направлені адвокатські запити в Центр безоплатної правової допомоги, які надають безоплатних адвокатів, яким правоохоронні органи повинні повідомляти в разі затримання осіб. Також були направлені запити в Шевченківський, Печерський і Вищий антикорупційний суд стосовно того, що наше об'єднання є адвокатами безпосередньо пана Чауса. І в разі, якщо він буде туди доставлений, ми просили їх повідомити про цю обставину для того, щоби мати можливість надати йому допомогу. Станом на 11 ранку сьогодні ніхто з цього приводу ані з нами, ані з дружиною пана Чауса не зв'язувався", – розповів адвокат Миколи Чауса Ростислав Кравець. 

Ще один захисник Миколи Чауса Олександр Вишневий також надав коментар. Він вважає, що нині правоохоронні органи просто не можуть поділити між собою, хто вестиме слідство.

"Враховуючи наростання конфлікту між НАБУ та СБУ, можна обґрунтовано припустити, що відбувається боротьба за те, який саме орган буде здійснювати розслідування справ відносно Чауса. Кожен правоохоронниий орган намагається взяти під контроль ситуацію. Я не виключаю, що найближчим часом відбудеться заміна захисників на потрібних слідству – шляхом впливу на волевиявлення самого пана Чауса", – сказав адвокат Миколи Чауса Олександр Вишневий. 

Як повідомляв 5.UA, що розповіли мешканці села Мазурівка, де знайшли суддю Чауса.

Попередній матеріал
Пожежі не вщухають 4 день: влада Туреччини заборонила відвідувати ліси Анталії
Наступний матеріал
"Firefighter Combat Challenge": у Дніпрі визначають найсильнішого рятувальника – як проходять змагання
Loading...

"Намотував кола": що розповіли мешканці села Мазурівка, де знайшли суддю Чауса – включення

Співробітники НАБУ зібралися біля будівлі СБУ: імовірні причини

"Очікувана "легалізація" Чауса покликана замести сліди ще одного злочину влади" – Павленко

НАБУ просить "неназваних правоохоронців" віддати Чауса детективам – заява

Біглий Чаус здався владі, але співробітники СБУ відбили його у поліції і вивезли в невідомому напрямку – Бутусов

У викраденні судді Чауса були задіяні співробітники українських спецслужб – генпрокурор Молдови