Ростислав Павленко
Ростислав Павленко 5 канал

Викраденням Чауса влада прикриває держзраду з "вагнергейтом" – Павленко

  Читайте по-русски
  За словами нардепа, українська влада скоїла низку тяжких злочинів

  Намагаючись приховати злочин із провалом спецоперації із затримання "вагнерівців", на Банковій санкціонували скоєння іншого тяжкого злочину – викрадення екссудді Миколи Чауса з Молдови, заявив народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Ростислав Павленко у Facebook.

  "І це навіть не прагнення "дістати Порошенка", хоч що б намагалися співати зараз трубадури Банкової. Зрештою, від ще однієї пустої й безперспективної справи Порошенку байдуже. Їх і так добре за сотню. Мотивація влади інша – страх. Бо в прагненні подивитися в очі Путіну зрадили операцію, яка дозволила б притягнути до відповідальності путінських убивць з т. зв. групи "Вагнера", – зазначив він.

  За його словами, керівництво України скоїло низку тяжких злочинів.

  "Лише з того, що на поверхні: викрадення людини (статті 146 та 146-1 КК); організація незаконного перетину кордону (стаття 332); перевищення повноважень, видання і виконання посадовими особами завідомо злочинних наказів (стаття 426-1); невиконання рішення суду (стаття 382), за яким СБУ зобов’язана була передати Чауса НАБУ в силу підслідності тощо", – пояснив нардеп.

  Він нагадав, що за офіційними повідомленнями Молдови, на її території Чауса викрали українські дипломати, представники військової розвідки та інших спецслужб.

  "Важливо, що в Молдові поліція, прокуратура і парламентська слідча комісія незалежно одні від інших дійшли однакових висновків, що посилює їхню об’єктивність і політичну незаангажованість ... Розвідники і дипломати не могли діяти за власної ініціативи ... Наказ їм міг віддати тільки особисто президент України. Або хіба що, прикриваючись його іменем, той, кого в обхід Конституції проголосили некоронованим "віцепрезидентом", – додав Павленко.

  Нагадаємо, доставити скандального екссуддю Миколу Чауса до суду вимагає від Служби безпеки України Національне антикорупційне бюро, адже 4 серпня йому обиратимуть запобіжний захід.

  Попередній матеріал
  Зеленський підписав закони щодо судової реформи – про перезапуск ВККС та ВРП
  Наступний матеріал
  Борчиня Черкасова завоювала для України ще одну бронзу на Олімпіаді-2020
  Loading...

  НАБУ вимагає, щоб СБУ доставила Чауса до суду для обрання запобіжного заходу

  Викрадення Чауса зганьбило вітчизняні спецслужби та імідж України – "Рух опору капітуляції"

  Найпопулярніший Чаус України та failed state – Дмитро Крапивенко в "Час Ч"

  Справа Чауса є продовженням "вагнергейту" Офісу Зеленського – ЗМІ

  Адвокат Миколи Чауса знайшов свого підзахисного

  "Беззаконня і зовсім не порятунок": Центр протидії корупції про дї СБУ щодо Чауса